DOLAR 0,0000
EURO 0,0000
STERLIN 0,0000
ALTIN 000,00
BİST 00.000
Advert
Mehmet Gümüş
Mehmet Gümüş
Giriş Tarihi : 08-05-2021 08:41

YIKILASIN İSRAİL

   
"Yıkılasın İsrail!Enkazını göreyim.
Sana Ülke diyenin yüzüne tüküreyim".
                      Necip Fazıl KISAKÜREK

        Mescid-i Aksa’nin şehri Kudüs;Allah’ın mübarek kıldığı belde. Son bir asırdır zulmün, gözyaşının ve işgalin en şiddetlisinin yaşandığı şehir olmuştur.    

Her gün yeni bir cinayetle uyanan, her gününü ızdırap içinde geçiren, Siyonist işgalin pençesindeki Mirac’ın merkez'inde

        İşgalci ,terörist İsrail , yine Müslüman Filistin Halkına yönelik acımasız ve alçakça bir katliama girişti. 

Bebek,kadın ve yaşlı demeden ,birçok sivili şehit ettiler.

        İslam âlemi'nin kalbine saplanmış bulunan bu hançerin sadece Filistinli kardeşlerimiz'in kanını akıttığını düşünmek korkunç bir yanılgıdır.İslam Ümmetinin bulunduğu her coğrafyada akan kanda, bu had bilmez terörist İsrail katili'nin parmağı vardır. 

        Bu ümmetin yalnız,yetim ve öksüz'ü olan Filistinli kardeşlerimiz'in başına gelenler dedeleri Selahaddin’i Eyyubi'nin Kudüsü şerifi  bu melun müşriklerden kurtarması sebebiyledir .
 Ne yazık ki,Birbuçuk Milyar islam aleminden bu katile haddini bildirecek bir duruş ve eylem oluşturulamadı.Her gün çile her gün ızdırap,kan ve gözyaşı.Acımasızca katledilen hep müslüman, Ne gariptir ki bir tarafta çeşitli bahanelerle bir araya gelen Avrupa diğer tarafta sayısı hiçte azımsanamayacak kadar büyüklükte olan 56 İslam Ülkesi. İmamesi dağılmış bir tesbih gibi darmadağın olmuşlardır.Umudum o ki,şu ramazan ayı hürmetine, bu Necip Milletin önderliğinde Devlet büyüklerimiz'inde çaba ve gayretleriyle yeniden bir araya geleceğimiz günler yakın olacaktır. Kâtil İsrâil her zaman olduğu gibi bu ramazanda da saldırılarına devam etmektedir. Ama bu sefer İslam âlemi öyle bir tavır ve eylem ortaya koymalı ki; Lânet İsrail’i en yakın zamanda haritadan sileceklerine,başlarını ezeceklerine yemin etmeliler.Çünkü Kahrolsun İsrail demekle İsrail kahrolmaz. Katil İsrail'in insanlıktan,insaftan ve vicdandan uzak bu anlayışla bir an önce anladığı dilden konuşulmalı.

        Tüm dünya’nın başında bir illet olan mel'un İsrail, işgal ettiği topraklardan sökülüp atılmadıkça;akan kan durdurulmadıkça;blBu Ümmete rahat uyku yüzü yoktur. Bunun yolu da" Türk-İslam "birliğidir

        Bunun sağlanabilmesi içinde,öncelikle İslam Ümmeti kendi aralarındaki ayrılıkları bir tarafa bırakıp,tüm güçlerini bu hain ve terörist Şer güçlerine karşı birleştirmelidir. İnsanlıktan, insaftan ve vicdandan uzak ve yoksun bu anlayışla bir an önce anladığı dilden konuşulmalıdır.
 
       

 Eyy barbar ve kâtil İsrail !Şunu iyi bilesin ki;Kudüs ve Mescidi Aksa bu Ümmet'in vazgeçilmez "Kırmızı Çizgisidir" Bir gün,acı ve gözyaşı bırakarrak geride bıraktığın Yetimlerin,Gariplerin ve Mazlumların
 kanında boğulacaksın 
 KISACA;
 KATİL ve TERÖRİST İSRAİL'in  yaptığı bu acımasız vahşeti bütün bir Millet olarak lanetliyoruz. Gazze’nin ve Kudsü Şerif'in şehitleri'nin BİZLERİN şehitleri olduğunu biliyor ve Rabbim şahadetlerini kabul etsin dilek,dua ve temennisinde bulunurken,yaralı kardeşlerimize de acil şifalar diliyorum.

Haydi bir kez daha haykıralım hep beraber, Kahrolsun İsrail ! diye, bir kez daha lanet okuyalım dünya terörizmine.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
İBB Ekrem İmamoğlu Adalar
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA
Advert
Betpas

1xbet Restbetbetpas giriş
 restbet
   betpas
   restbet.com