DOLAR 0,0000
EURO 0,0000
STERLIN 0,0000
ALTIN 000,00
BİST 00.000
Advert
Mehmet Gümüş
Mehmet Gümüş
Giriş Tarihi : 30-01-2021 23:31

SAPKINLIĞIN BÖYLESİ GÖRÜLMEDİ

SAPKINLIĞIN BÖYLESİ GÖRÜLMEDİ.
Boğaziçi Üniversitesi önünde Sapkın bir grup tarafından,Müslümanların mukaddes mekanı, kıblemiz Kabe’ye ve İslami değerlerimize yönelik yapılan bu çirkin saldırıyı esefle kınıyoruz.
Rabbimiz'in "Beytim" dediği ve beş vakit namazımızda yönümüzü ve gönlümüzü döndüğümüz Müslümanların kıblesi Kabe-i Muazzama'ya haysiyetsizce ve ahlaksızca, akıl,izan,vicdan ve şereften yoksun bir şekilde tahkir ve tahrif edilmiştir. Bu ahlaksızlığın "Sanat ve İnsan Hakkı" kisvesi altında" savunulmasını hiçbir şekilde kabul etmek mümkün değildir.
İslâmî değerlerimizin fütursuzca alaya alınmasına ne devletimiz ne de milletimiz asla müsaade etmeyecektir. Elbette ki hukuk önünde de toplumda oluşturdukları huzursuzluk ve infiale denk bir ceza ile hak ettikleri cezayı alacaklardır.
Bütün kalbimizle İnanıyoruz ki ; "KÂBE" tüm Müslümanların sembolü olmaya,en büyük aşkları olarak hürmet ve değer görmeye devam edecektir. Kabe'ye hürmetsizlik edenlerse kazanan değil, insanlıktan nasiplerini almamış bir şekilde hep kaybeden olmaya devam edeceklerdir.
Çünkü tarihte de Gül kokulu Kâbemizle uğraşanlar en büyük hezimete uğrayıp yerle yeksan olmuşlardır. "Ebrehe ve Fil Ordusu"nun yok oluşu gibi.
Bilinmeli ki:
"KÂBE"nin sahibi . ALLAH'tır

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
İBB Ekrem İmamoğlu Adalar
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA
Advert

1xbet

Restbetbetpas giriş
 restbet
   betpas
   restbet.com