DOLAR 0,0000
EURO 0,0000
STERLIN 0,0000
ALTIN 000,00
BİST 00.000
Kocak Tel Mersin 05393871007    https://kocaktel.com.tr

Yaşanılan alanların korunma ihtiyacı olabilir. Bazen duvarlar bile yeterli koruma sağlayamaz. Kişilerin yaşam alanlarını koruması için tellere hatta dikenli tellere ihtiyaç olabilir. Mersin tel örgü çeşitlilik anlamında destek verir. Sadece yaşam alanları değil aynı zamanda bahçe veya hayvanların durduğu alanlarda tel ile çevrilir. Mersin tel örgü doğru montaj konusunda da destek olur.

 Jiletli Tel

 Jiletli tel daha yüksek oranda güvenlik istenen alanlar için oldukça uygundur. Dikenli tellerden bir derece daha fazla güvenlik alanı sağlar. Jiletli tel amacı kesmesi değil, kişinin üzerindeki kıyafetin takılması olmaktadır. Böylece istenmeyen kişilerin girişi engellenmiş olur. Askeri alanlar, fabrika alanları, cezaevleri gibi yerlerde sıklıkla tercih edilir.

 Jiletli tellerin çeşitleri mevcuttur. Helezon jiletli tel, ince olan ve keskin uçlara sahip bir tel türüdür. Galvaniz hammaddesi ile üretildiği için paslanma yapmaz. Bu ürün yüksek güvenlik teşkil eder. Düz hat jiletli tel olarak bilinen bir tel şekli vardır. Bu tel, helezon tel görüntüsüne göre daha basık görünür. Biraz daha esnek bir yapısı vardır.

 Puntalı jiletli tel ise hem yapı hem de görünüm olarak diğer iki telden ayrılma özelliği gösterir. Daha estetik bir görüntüsü vardır. Bu teller yapı olarak daha aralıklıdır. Görüntüye önem verenler için daha tercih edilir bir üründür. Tırmanma gibi bir sorunun önüne geçmek amacıyla, köşelere minik jiletler konumlandırılır.

 PVC kaplı Tel

 PVC kaplı teli yine çok tercih edilen tel çeşitlerinden bir tanesidir. Çünkü bu tel kullanım ömrü olarak oldukça verimlidir. Galvaniz hammaddesi telin dayanaklılığını arttırmaktadır. Galvaniz üzerine ise PVC granül kaplama yapılır. PVC kaplı teli genellikle yeşil veya gri renkte üretilir ama isteğe göre farklı renklerde mümkündür. Yaşam alanları veya arazilerin çevresinde rahatlıkla ve güvenle kullanılır. Isı, ışık gibi faktörler yapısını bozmaz.

İletişim Bilgileri

Yeni Sanayi Cd. No:11 P.K: 33330 Mezitli/Mersin 05393871007 https://kocaktel.com.tr
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
İBB Ekrem İmamoğlu Adalar
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA
Advert
Betpaskalkinmaatolyesi.org

1xbet Restbetbetpas giriş
 restbet
   betpas
   restbet.com