EĞİTİM
Giriş Tarihi : 12-05-2022 12:44   Güncelleme : 12-05-2022 12:50

Yılmaz, Denetim Kurulu Üyeliğine Seçildi

Mithat ÜNAL- Özel Özel Eğitim Dernekleri Federasyonu Mersin İl Başkanı Durmuş Yılmaz , Özel Özel Eğitim Konfederasyonu, Denetim Kurulu Üyeliğine seçildi.

Yılmaz, Denetim Kurulu Üyeliğine Seçildi

Mithat ÜNAL- Özel Özel Eğitim Dernekleri Federasyonu Mersin İl Başkanı Durmuş Yılmaz , Özel Özel Eğitim Konfederasyonu, Denetim Kurulu Üyeliğine seçildi. İlçemizde faaliyet gösteren Özgüven Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinin de kurucusu olan Yılmaz,  81 il de kurulan 14 dernek ve 3 federasyonun birleşmesiyle oluşan Özel Özel Eğitim Konfederasyonu Denetim Üyeliğine seçildi.
Hedefimiz Özel Bireylerimize, Kaliteli Özel eğitim ve özel Hizmet sunabilmek
Amaçlarının engelli bireylerimize nitelikli eğitim ve kaliteli hizmet vermek olduğunu söyleyen Yılmaz; “Engelli bireylerimize nitelikli eğitim ve kaliteli hizmet verebilmek için, 81 ilimizde 14 dernek ve 3 federasyon olarak birleştik ve Özel Özel Eğitim Konfederasyonumuzu kurduk.  Ben de Denetim Kurulu Üyeliğine seçildim. Bana Bu görevi uygun gören Genel Başkanımız Yunus Kılıç ve  üyelerimize teşekkür ederim. Engelli bireylerimize nitelikli eğitim ve kaliteli hizmet verebilmek için elimden gelen çabayı göstereceğim” dedi.

 


 

AdminAdmin