MAGAZİN
Giriş Tarihi : 30-12-2019 11:09   Güncelleme : 30-12-2019 11:18

Yılbaşı Ünlüselekte Dolu Dolu Geçecek

Mithat Ünal-Ünlüselek Hotel Restaurant yılbaşında konuklarını ağırlamak için son hazırlıklarını tamamladı. Her yıl olduğu gibi bu yılda dolu dolu bir program hazırlayan Ünlüselek Hotel Restaurant, Grup Ritmix ve sürpriz yerel sanatçıların yanında birbirinden ilginç animasyon ve figüratiflerle konuklarını memnun etmeye çalışacak.

Yılbaşı Ünlüselekte Dolu Dolu Geçecek

Mithat Ünal-Ünlüselek Hotel Restaurant yılbaşında konuklarını ağırlamak için son hazırlıklarını tamamladı. Her yıl olduğu gibi bu yılda dolu dolu bir program hazırlayan Ünlüselek Hotel Restaurant, Grup Ritmix ve sürpriz yerel sanatçıların yanında birbirinden ilginç animasyon ve figüratiflerle konuklarını memnun etmeye çalışacak. Hazırladığı programı dağıttığı broşür, gazete, web siteleri ve sosyal medya üzerinden duyuran Ünlüselek Hotel-Restauratn-Bar sınırlı sayıdaki rezervasyonunu tamamlamak üzere.
Yetişkin menüsünün yanında çocuk menüsüne de yer veren Ünlüselek, 0-5 yaş arası ücretsiz çocuk bakım hizmeti de veriyor. Ünlüselek sahiplerinden Uzay Ünlüselek,”Hazırladığımız menü ve eğlence programı ile bu yılda iddialıyız. Gerek Anamurlu hemşerilerimiz, gerekse dışarıdan gelen misafirlerimiz. Her yıl olduğu gibi bu yılda bizi tercih edecekler. Alınan rezervasyonlarda bunu gösteriyor. Saat 19:00’da başlayacak olan yılbaşı eğlence programımız, herkesin ailesi ile gelebileceği bir bütçe de hazırlandı.
Konuklarımızın mutluluğu bizim başarımız olacak. Bundan önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da Ünlüselek Hotel-Restaurant-Bar’ın tercih edilmesi bizi ziyadesi ile mutlu ediyor. Bu vesile ile herkesin yeni yılını şimdiden kutluyor, tercihlerinden dolayı teşekkür ediyorum.” Dedi.  Mersin Üniversitesi Anamur Meslek Yüksekokulundan yaklaşık bir hafta önce 25 Hoca eşliğinde 210 öğrencinin katılımı ile gerçekleşen yılbaşı tadında müzikal etkinlik  Ünlüselek Hotel’in bu konudaki başarısı ve tecrübesini açıkça gözler önüne seriyor.