EKONOMİ
Giriş Tarihi : 29-12-2020 16:59

Yeni Yılda Ritimler Şehrin Kalbinden Yükseliyor

​​​​​​​Haber Merkezi-Antalya’nın premium alışveriş merkezi TerraCity, bu yılbaşını YouTube üzerinden canlı yayınlanacak DJ performanslarıyla kutluyor. DJ’lerin performanslarıyla TerraCity yılbaşı gecesinde herkesi eğlenceye doyuruyor.

Yeni Yılda Ritimler Şehrin Kalbinden Yükseliyor

Haber Merkezi-Antalya’nın premium alışveriş merkezi TerraCity, bu yılbaşını YouTube üzerinden canlı yayınlanacak DJ performanslarıyla kutluyor. DJ’lerin performanslarıyla TerraCity yılbaşı gecesinde herkesi eğlenceye doyuruyor.
Antalya’da ayrıcalıklı alışverişin adresi TerraCity, her sene geleneksel olarak gerçekleştirdiği yılbaşı etkinliklerini bu yıl pandemi nedeniyle online’a taşıyacak. TerraCity, yılbaşında Milimaudio ve Roots iş birliğiyle elektronik müzik severler için YouTube sayfasında gerçekleştirdiği etkinlikte, DJ performanslarıyla keyifli bir gece yaşatacak. 31 Aralık’ta saat 21.30’da başlayacak TerraCity YouTube sayfasındaki etkinlik VIIA, Milimaudio, Neither Nor, Macellann ve Atakan'ın performanslarıyla yeni yılın ilk saatlerine kadar devam edecek. Bu etkinlikle TerraCity, Türkiye'de alışveriş merkezleri içerisinde ilk kez sosyal medyada elektronik müzik performansları gerçekleştirecek. Bu muhteşem etkinliği kaçırmamak için yılbaşında www.youtube.com/user/terracityavm adresini takipte kalın!