TANITIM
Giriş Tarihi : 05-08-2021 12:32   Güncelleme : 05-08-2021 12:32

Yastık Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Herkes mutlu bir uykuyu yastıkların konforu ile yakalayabilir.

Yastık Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Herkes mutlu bir uykuyu yastıkların konforu ile yakalayabilir. Buna bağlı olarak kaliteli iç malzemesi ve kumaşı ile yastıklar tercih edilir. Özellikle yastık modellerinde mikrofiber tasarımlar kaliteli yastık modellerinde yer alır. Bununla birlikte kumaşları ve iç dolguları ile yumuşak yastıklar en çok tercih edilen ürünlerdir. Bu özellikleri ile yastıklar hava aldıran ve uyku esnasında ısıyı düzenleyerek terletmeyen kumaşlar ile üretilmişlerdir.

Yastık Modelleri Nelerdir?

Yastık modellerinde özellikle ultra sonic tasarımlar evlerde yatak odalarında tercih edilen modellerdir. İçeriğinde kapitone yer alan yastık modelleri konforlu kullanımlar sağlar. Bir diğer yastık çeşitleri de pamuklu yastık modelleridir. Bu modeller özellikle yaz aylarında terletmeme özelliği ile avantaj sağlayan yastıklardır.

Yastık modellerinden bambu yastıklar antialerjik ve anti bakteriyel özelliğe sahip olup kolay yıkanabilen tasarımlardır.  Bu yastık modellerinde ayrıca selüloz lifleri ile üstün yumuşaklık ve hafif konforlu ürünler modellenmiştir. Yastık modellerinden en kaliteli ürünler kaz tüyü yastıklardır. Bu yastık modelleri de tamamen pamuktan üretilmişlerdir.

Yastık Modelleri İçerikleri Nelerdir?

Yastık modellerinden biri de kırlent yastıklarıdır. Bu yastık modellerin de mikrofiber yapı kullanılmıştır. Dış kumaşında tela kullanılan kırlent yastıklar iç dolgu olarak silikon kullanılan modellerdir. Modellerden biri de klimalı yastık tasarımlarıdır. Bu tasarımlar uyku esnasında nemi önleyerek boyun sağlığına uygun modellerdir. Ayrıca yastık modelleri koku yapmayan ve kolayca yıkanan yastıklardır.

Sizler de yatak odalarınız için dilediğiniz yastık modellerine https://www.madamecoco.com/yastik/ linkinden ulaşabilir ve satın alabilirsiniz.