EĞİTİM
Giriş Tarihi : 18-03-2020 16:42   Güncelleme : 18-03-2020 16:46

Yapay Zeka Metodbox İle Uzaktan Eğitim

Haber Merkezi-Özel Uğur Okulları Anamur Kampüsü Anadolu Lisesi Müdürü Mesut Bayram, Ortaokul Müdürü Kadir Uysal “UZAKTAN EĞİTİM” ile ilgili önemli bilgileri kamuoyu ile paylaştılar.

Yapay Zeka Metodbox İle Uzaktan Eğitim

Haber Merkezi-Özel Uğur Okulları Anamur Kampüsü Anadolu Lisesi Müdürü Mesut Bayram, Ortaokul Müdürü Kadir Uysal “UZAKTAN EĞİTİM” ile ilgili önemli bilgileri kamuoyu ile paylaştılar.

       Bahçeşehir-Uğur Eğitim Kurumları tarafından geliştirilmiş olan ve yapay zeka ile yönetilen “Metodbox” ile ilkokuldan üniversiteye kadar uzaktan eğitim vererek eğitimlerimize kesintisiz devam ediyoruz.

      Tüm dünyada salgın olarak kendini gösteren corona virüsünün ülkemizde de yayılmaya başlaması ile birlikte tüm sosyal hayatımızı etkiyecek önemli tedbir kararları alınmıştır, alınmaya devam etmektedir. Bu durum birçok alanda toplumumuzu olumsuz olarak etkileyecektir. Ancak şunu unutmayalım ki hazırlıksız ve salgını küçümseyerek tedbirlere uymadan yaşamlarına devam eden ülkeler bunun bedelini çok ağır ödemektedirler.

       Ülkemizin insanları duyarlıdır. Gençlerimiz bilinçlidir. Evlerinde enerjilerini boşaltmanın yolunu ve yöntemlerini bulacaklardır. İşte biz Uğur Eğitim Kurumları olarak tam da bu noktada  çocuklarımızın, gençlerimizin ve ailelerinin yanlarındayız.

       Uğur Eğitim Kurumları olarak geliştirmiş olduğumuz programlar, metodbox üzerinden canlı ders anlatımları, ödev testleri, deneme sınavları ile sınıf ortamlarını evlere taşımış durumdayız. Çocuklarımız sınıf ve bireysel olarak ödevlendirilmekte ve takip edilmektedir. Çocuklarımız Türkiye geneli deneme sınavlarına online olarak metodbox üzerinden katılabilecek, sınav sonrası puanını, Türkiye sıralamasını, yanlışlarını ve yanlış soruların videolu çözümlerini görebilecektir. Bütün bu süreçte çocuklarımız yalnız bırakılmıyor. Başta eğitim koçu öğretmenlerimiz, rehber öğretmenlerimiz ve idare tarafından takip edilmekte ve her konuda desteklenmektedir.

       Özellikle kültür, sanat, spor, kitap okuma ve psikolojik destek gibi çok önemsediğimiz alanlarda tam gün çocuklarımızın ve ailelerin yanlarındayız. Bu zor günleri birlikte aşacağımıza inancımız tamdır. Çünkü;

      Biz Uğur Ailesiyiz, bu zor günlerde Ulus olarak kenetlenmesini bilen bir toplumuz. Sıcak savaşlarda bile cephede ve cephe gerisinde eğitimlerini sürdüren bir ulusun çocuklarıyız. Şanlı geçmişimiz bunun örnekleri ile doludur. Tam da bu gün 18 Mart’ta Çanakkale’de yeni bir ulusun doğuşunu müjdeleyen “Mustafa Kemal’in”, bağımsızlık uğruna şehit düşen “Mehmetçiklerin” anısına, bu zor günleri birlikte aşacağımızın sözünü veriyoruz. 

       Tüm şehitlerimizin ruhları şad olsun.

                                                                                             UĞUR OKULLARI ANAMUR KAMPÜSÜ