EĞİTİM
Giriş Tarihi : 13-08-2020 08:57

Yabancı Dil Bilmek Bir Adım Öne Geçiriyor

Yaşam koşulları her geçen zaman biraz daha zorlaşıyor. Nüfus yoğunluğunun artması, rekabetin daha güçlü hale gelmesine sebebiyet vermektedir.

Yabancı Dil Bilmek Bir Adım Öne Geçiriyor

Bu konuda kendini geliştiren ve diğerlerinden ayrıcalıklı hale getirenler önemli başarılar yakalıyor. Özellikle iş söz konusu olduğu zaman, CV üzerinde her daim bir farklılık oluşturmak gerekir. Bu farklılığın en önemli temellerinden biri şüphesiz yabancı dildir. Yabancı dil dendiği zaman akla ilk gelen global çapta ulusal bir dil olarak kabul edilmiş İngilizce öne çıkıyor. Çünkü nereye gidilirse gidilsin İngilizce her zaman kişiyi bir adım öteye taşımaktadır.

 

 Farklı Meslekler İçin İngilizce Eğitimi

 

 Hangi meslek yapılırsa yapılsın İngilizce her zaman bir adım öne geçme imkanı veriyor. Yazılım, tercüme, turizm, mimarlık ve mühendislik ile beraber sanat dünyası açısından İngilizce her zaman kapıları sonuna kadar aralamaktadır. Yani kısacası iş dünyası için İngilizce öğrenmek artık bir zorunluluk haline geldi. Bunun bilincinde hareket eden Bakırköy İngilizce kursları bünyesinde kurumsal bir destek sağlanıyor. Kişinin farklı İngilizce seviyesinden başlamak üzere, anadili İngilizce olan eğitmenler ile özel program dahilinde eğitim sağlanmaktadır. Hangi meslek olursa olsun kısa süre içerisinde, o mesleği en iyi şekilde icra edecek bir İngilizce düzeyine ulaşmak mümkün.

 

 Yurtiçi ve Yurtdışı İş İmkanları

 

 Yurt dışında iş imkanları yakalayabilmek için gitmek istediğiniz ülkenin dilini bilmeniz şart değil. Önemli olan iş konusunda yeterli İngilizce düzeyine ulaşmaktır. Dünyanın hangi kıtasına giderseniz gidin ortak dil olan İngilizce yeterli iletişim kurma imkanı verir. Bu yüzden mutlaka deneyim sahibi bir kurum bünyesinde, en doğru materyaller ve planlama doğrultusunda İngilizce eğitimi almak gerekmektedir. Bu konuda her açıdan kurumsal bir hizmet sağlayan Bakırköy İngilizce kursu üzerinden, her amaca göre eğitim sağlanmaktadır. Gerçekleştirmek istediğiniz mesleğe göre farklı ülkelerde iş bulabilmek için buna uygun planlama sağlanarak eğitim verilmektedir.

 

 Yeterli Düzeyde İngilizce Bilmek

 

 Artık hangi sektörden olursa olsun yeterli düzeyde İngilizce CV üzerinde aranan en önemli kriterler arasına girmiş durumda. Ticaret ya da sanat dünyası, spor dünyası ve her türlü meslek açısından yeterli düzeyde İngilizce aranıyor. Uluslararası ticaret firmalarında İthalat ve ihracat konusunda iş sahibi olabilmek için, gitmek istediğiniz bir ülkenin dili dışında İngilizce aranmaktadır. Tadmecidiyekoy bu amaç altında anadili İngilizce olan eğitmenler ile verdiği eğitim sayesinde, kısa sürede yurt dışında iş bulabileceğiniz noktaya getiriyor. Teorik ve pratik olarak verilen eğitim, aynı zamanda sosyal etkinlikler üzerinden desteklenmektedir.