TANITIM
Giriş Tarihi : 02-07-2019 16:14   Güncelleme : 02-07-2019 16:14

Welder Saat

İtalya’da OfficineFontana adlı markadan yola çıkan Welder saat, 1942 yılında ortaya çıktığında kumandanlarının loş ışıklı ortamlarda saatini daha kolay kullanması için bir tasarım olarak ortaya çıkmıştır. Ancak bu tasarıma olan ilgi yıllar içinde azalmıştır.

Welder Saat


İtalya’da OfficineFontana adlı markadan yola çıkan , 1942 yılında ortaya çıktığında kumandanlarının loş ışıklı ortamlarda saatini daha kolay kullanması için bir tasarım olarak ortaya çıkmıştır. Ancak bu tasarıma olan ilgi yıllar içinde azalmıştır. Son yıllarda ise yeniden moda akımları içine giren saatler kendine has özel bir tasarıma sahiptir. Diğer saatlerden ayrılan en önemli özelliği de kurma kolunun sol kısımda yer almasıdır. İlk etapta 1000 tane üretilen bu ürünler daha sonra gelen talepler üzerine yeniden üretimi yapıldı. Eşsiz ve özgün bir tasarıma sahip saatler arasından sizler de tarzınızı yansıtan ürünü seçebilirsiniz. Kurma kolu sol tarafta olan ürünler farklılık arayan kadınların ve erkeklerin seçimi olabilmektedir.
Farklı Stiliyle Welder  Saat Çeşitleri
Welder saat
çeşitleri ekonomik fiyatlarla kaliteli ürünleri oluşturmaktadır. Bu ürünler çelik kasa, quartz ve kristal cam özellikleriyle satılmaktadır. Markanın hiçbir saatinde otomatik bir mekanizma yoktur. Maskülen kasa yapısıyla ortaya çıkan saatler erkeklerin ilgisini çeker. Ayrıca büyük bir kasa yapısına sahip olduğu için genel olarak spor kıyafetlerle kombin edilir. Zarif ve şık ürünler arasından sizler de sportif şıklığı ortaya koyacak modelleri kadınlar için de seçebilirsiniz. Ayrıca farklı renk seçenekleri arayanlar kadran seçeneklerini inceleyebilir.  4 farklı koleksiyon ile satışa sunulan ürünler deri, silikon, hasır ve nato kayışlarla satışa sunulur. Aradığınız ürünü adresinden bulabilirsiniz.