TANITIM
Giriş Tarihi : 30-05-2019 15:35   Güncelleme : 30-05-2019 15:41

Vurucu Bakışların Olmazsa Olmazı: Far Paleti

Uğruna şarkılar yazılan organlardandır gözler; hele ki güzel bakışlar eşliğindeyse. Buğulu, canlı, seksi, cilveli ya da masum bir hava yaratmanın, hatta çok daha fazlasını hissettirebilmenin en kestirme yolu olan bakışları kusursuzlaştırmak ve tüm dikkatleri üzerinde toplamasını sağlamak için ise kullanılması gereken makyaj ürünlerinden biri kesinlikle fardır.

Vurucu Bakışların Olmazsa Olmazı: Far Paleti

Uğruna şarkılar yazılan organlardandır gözler; hele ki güzel bakışlar eşliğindeyse. Buğulu, canlı, seksi, cilveli ya da masum bir hava yaratmanın, hatta çok daha fazlasını hissettirebilmenin en kestirme yolu olan bakışları kusursuzlaştırmak ve tüm dikkatleri üzerinde toplamasını sağlamak için ise kullanılması gereken makyaj ürünlerinden biri kesinlikle fardır. Tek renkle yakalanabilecek görüntülerle birlikte bir aracılığıyla renk geçişli, gölgeli, çok daha vurucu ve karakteristik bakışlar yakalamak mümkün hale gelir. Genellikle belli bir temaya uygun olarak tasarlanan bu çoklu far kitleri sayesinde kadınlar yapacakları göz makyajında birbiriyle uyumlu renklerle bakışlarını şekillendirebilir. Simli, mat, pastel, koyu ya da açık renklerle süslenen paletlerdeki renkler istenildiği şekilde kombinlenip yorumlanabilir; bununla birlikte tek renk olarak da kullanılabilir.
Far Paleti Nasıl Olmalı?
Güzel gözlerin ortaya çıkarıcısı olan far ve bulunduğu far paleti çoklu olduğu kadar kaliteli de olmalıdır; bu nedenle içinde bulunan farların pigmentasyonu ve kalıcılığı yüksek olmalıdır ve kesinlikle cilt sağlığını bozmaya sebebiyet verecek bir içeriğe sahip olmamalıdır.