SPOR
Giriş Tarihi : 21-06-2022 17:50

Voleybol Turnuvası Kaymakamın Elinden Start aldı

Mithat Ünal-Anamur Gençlikve Spor  İlçe Müdürlüğü’nün organize ettiği voleybol turnuvası  kapalı spor salonunda start aldı. Anamur Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen Kaymakamlık Voleybol Turnuvası Anamur Kaymakamı Bilal Bozdemir’in açılış servis vuruşuyla başladı.

Voleybol Turnuvası Kaymakamın Elinden Start aldı

Mithat Ünal-Anamur Gençlikve spor" class="taglink" title="Spor Haberleri">Spor  İlçe Müdürlüğü’nün organize ettiği voleybol turnuvası  kapalı spor salonunda start aldı. Anamur Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen Kaymakamlık Voleybol Turnuvası Anamur Kaymakamı Bilal Bozdemir’in açılış servis vuruşuyla başladı. ;
Turnuvada 9 kurum derece almak için mücadele edecek. 7 gün sürecek turnuva 26 Haziran 2022 pazar günü yarıfinal ve final maçlarının ardından kupa ve madalya töreniyle sona erecek.
Pandemi dönemi hariç  her yıl geleneksel olarak yapıldığını söyleyen Gençlik ve Spor İlçe Müdür V. Doğan Kuz “Bu turnuvanın, kurumlar arasında kaynaşmayı sağladığını ve her yaştan sporcuların katılım sağlayarak sporun her yaşta yapılabildiğini göstermiştir.” dedi.

AdminAdmin