TANITIM
Giriş Tarihi : 11-09-2021 20:25   Güncelleme : 11-09-2021 20:29

Videolara Filigran Eklemeyen En İyi Online Video Editörler

Günümüzde videolar, eğitim, önemli konular veya sadece eğlenceli konular hakkında bilgi paylaşmak için mükemmel bir ortam haline geldi. Bu nedenle, insanların mükemmel videoları oluşturmasına yardımcı olmak için giderek daha fazla ücretsiz çevrimiçi düzenleyici üretiliyor. Bugün size bunların en iyilerini göstereceğiz!

Videolara Filigran Eklemeyen En İyi Online Video Editörler

Videolara Filigran Eklemeyen En İyi Online Video Editörler

Günümüzde videolar, eğitim, önemli konular veya sadece eğlenceli konular hakkında bilgi paylaşmak için mükemmel bir ortam haline geldi. Bu nedenle, insanların mükemmel videoları oluşturmasına yardımcı olmak için giderek daha fazla ücretsiz çevrimiçi düzenleyici üretiliyor. Bugün size bunların en iyilerini göstereceğiz!

1. InVideo

InVideo'yu çevrimiçi video düzenleyiciler arasında en iyi seçeneklerden biri olduğu için ilk sıraya koyduk. Başlamadan önce bir şeyi açıklığa kavuşturmalıyız: Evet, InVideo ücretli bir video düzenleme programı, ancak aynı zamanda ücretsiz bir sürümü de var ve biz bunu inceledik.

Bu video düzenleyici, kullanımı çok kolay olmasının yanı sıra, onu en iyilerden biri olarak konumlandırabilen çok sayıda spesifikasyona ve özelliğe sahiptir. Girdikten sonra, bu video düzenleyici bize çok sayıda seçenek ve özel efekt ile birlikte ücretsiz müzik, bir milyondan fazla resim ve ihtiyacımız olan her an kullanılabilecek videolar sunuyor. Aynı şekilde, mevcut 3.500'den fazla şablonla çalışabiliyorsunuz.

Tüm öğelerinin belirtilmiş olması sayesinde, bu düzenleyicinin nasıl kullanılacağına dair birçok öğreticinin yanı sıra kullanımı çok kolaydır. Ayrıca birden fazla dile sahip olması da büyük bir bonus. Bunun yanı sıra, videolarınızı oluşturmayı bitirdikten sonra, hepsi 720p çözünürlükte doğrudan YouTube, Twitter ve Facebook'ta yayınlanabilir, en yüksek olmasa da çok kalitelidir. Ayrıca uygulamanın çevrimiçi reklam oluşturucu , çevrimiçi film oluşturucu , kolaj yapma ,slayt yapma programı , youtube intro yapma gibi bir çok özelliği bulunmaktadır.

2. Adobe Spark

İkinci sırada, yalnızca sahip olduğu özelliklerle değil, aynı zamanda kullanıcılara yardımcı olmak için özel olarak yapılmış bir yazılım grubunun parçası olduğu için dünya çapında iyi bilinen bir video düzenleyici var. Bu nedenle, Adobe Spark'ın bu listede ve bu kadar yüksek olması şaşırtıcı değil. Yalnızca videolarda kullanılabilecek yüzlerce görüntüye sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda videolar, grafikler ve web sayfaları oluşturmak için karmaşık ama aynı zamanda basit görüntülere sahiptir. Buna ek olarak ve en çarpıcı olanı, 37.000'den fazla şablona sahip olmasıdır.

Çok sayıda şablonun yanı sıra belirtilen öğeler ve çoklu diller sayesinde kullanımının ne kadar kolay olduğu, onu en çok kullanılan ve tercih edilen çevrimiçi editörlerden biri haline getiriyor.

Adobe Spark ile ilgili olarak vurgulanması gereken şey, sosyal ağlarla en çok ilgili olan çevrimiçi düzenleyicilerden biri olmasıdır, bu nedenle kreasyonlarımızı herhangi bir ağda paylaşmak çok basittir. Ayrıca hem bilgisayarlar hem de akıllı telefonlar için kullanılabilir.

3. Wave.video

Üçüncü sırada ise, insanların eksiksiz bir video oluşturma sürecinin keyfini çıkarmasına, ayrıca düzenlemesine ve dünyayla paylaşmasına olanak tanıyan bir platform var. Wave.video, dünya çapında en popüler çevrimiçi video editörlerinden biridir. Yeni başlayanlar, girişimciler, profesyonel sunumlar yapmak ve daha fazlası tarafından kullanılabilir. Tüm bunlar, düzenleyiciyi nasıl kullanacağınızla ilgili videolar ve makaleler bulabileceğiniz bir video pazarlama bloguna sahip olmanın yanı sıra, çok sezgisel olan platformunun arayüzü sayesinde.

Wave.video ile istediğiniz sayıda video yapabilir, müzik, resim ve videoları ücretsiz olarak koyabilirsiniz, bu son ikisiyle bağlantılı olarak yaklaşık 400 milyon fotoğraf ve video kullanıma açıktır. . Ayrıca, özellikleri arasında, istediğiniz zaman kullanabileceğiniz, onlardan ilham alabileceğiniz 600'den fazla şablon bulunmaktadır.

Bunun yanı sıra, videolarınızı oluşturmayı bitirdikten sonra doğrudan Facebook, YouTube, Twitter, Dropbox, Wistia, Vimeo, Google Drive ve HubSpot'ta yayınlanabilirler. Oluşturulan videoların bir Wave.video filigranı olacaktır ve kaldırılamaz.

4. Biteable

Dördüncü sırada, kendilerine “Dünyanın En Basit Video Oluşturucusu” adını verdikleri çok özel bir çevrimiçi video düzenleyici var. Biteable ile çalışmak çok kolay ve basit olduğu için, şüphesiz ki biraz haklılar. Mükemmel videoyu oluşturmak için izlenecek adımlara bağlı olarak özellikler belirlenir ve yerleştirilir; tüm bunlar sayesinde, oluşturma süreci çok hızlı. Çok sayıda animasyonlu, canlı aksiyon veya fotoğraf sahnesi, ücretsiz müzik ve 100'den fazla şablon mevcuttur.

Ücretsiz sürümün kullanılması durumunda, oluşturulan videoların ücretli sürümde kaldırılabilen bir Biteable filigranı olacağını söyledi. Ayrıca, sınırlı renk örnekleri ve Biteable'ın bu konuda yön eksikliği olduğu için özelleştirmeyle ilgili bazı dezavantajlar vardır. Son olarak, video formatlarında hiçbir varyasyon yoktur.

5. Animoto

Bu video düzenleyici sadece eğlence veya proje için harika videolar oluşturmaya yardımcı olmakla kalmıyor, aynı zamanda şunları da yapabiliyor: sanal turlar, slayt gösterisi videoları ve pazarlama materyalleri oluşturma. Animoto, videonuzu hazırlarken size gerekli adımları anlatacak olan "adım adım" seçeneğine ek olarak, insanların işlevlerini ve özelliklerini anlamaları için özel olarak hazırlanmış eğitimlere sahiptir.

Bu eğitimler bu düzenleyicinin kullanımını çok kolaylaştırıyor. Öte yandan, 60'tan fazla şablon mevcut, size istediğiniz tüm videoları yapma imkanı veriyor, ücretsiz müzik var ve dört video dışa aktarma seçeneği var: 1080p, 720p, 480p ve 360p.

Ücretsiz sürümün kullanılması durumunda, oluşturulan videoların ücretli sürümde kaldırılabilen bir Animoto filigranı olabilir.