TANITIM
Giriş Tarihi : 29-12-2020 10:34

Uzun Elbise Modelleri Şıklığı

Yaz aylarında uçuş uçuş etekleri beğenmeyen yok gibidir. Uzun elbise modelleri dökümlü ve ince kumaşlar ile üretildiğinde etekleri uçuş uçuş olacaktır.

Uzun Elbise Modelleri Şıklığı

Yaz aylarında uçuş uçuş etekleri beğenmeyen yok gibidir. Uzun elbise modelleri dökümlü ve ince kumaşlar ile üretildiğinde etekleri uçuş uçuş olacaktır. Yaz sıcaklarında serinletici ve ferahlatıcı etkiye sahiptir. Özel tasarımı sayesinde hanımları çok daha zarif ve estetik gösterecektir. Belinde kemer veya büzgü kullanılarak belin inceliğine dikkat çekilir. Kısa ve midilere oranla daha çok beğenilmekte ve tercih edilmektedir. Modern tasarımlı parçalarda göğüs dekoltesi, yırtmaç, omuz dekoltesi ve sırt dekoltesi kullanılmaktadır. Tek omuzu askılı, diğer omuzu açık payetli modeller özel akşamlar için oldukça şık bir tercihtir.

Zarif Uzun Elbise Modelleri

Bazı kıyafetler hanımları olduğundan daha uzun göstermektedir. Uzun elbise modelleri, daha uzun ve zarif görünmek isteyenler için idealdir. Özellikle siyah, lacivert ve mor gibi düz renkli parçalar çok daha uzun ve zarif gösterecektir. Boyun bağlama detaylı desenlilerle günün en şık hanımı olabilirsiniz. Bahar günleri için yaprak ve çiçek desenli şifon gibi ince kumaşlılar çok uygun olacaktır. Kolları tül detaylı modeller, cazibesi ve çekiciliği ise birçok zevke hitap etmektedir. Tül, payet, kuşak, cep ve diğer detaylarıyla en güzel modellere https://www.roman.com.tr/uzun-elbise adresinden ulaşılabilir.