GÜNCEL
Giriş Tarihi : 02-05-2021 08:39   Güncelleme : 02-05-2021 08:52

UZAKTAN EĞİTİM SIRASINDA RAHATSIZLANAN GENÇ ÖĞRETMEN KURTARILAMADI

Bodrum’da uzaktan eğitim verdiği sırada beyin kanaması geçiren öğretmen Esra Karaman, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak yaşama veda etti. Genç öğretmenin ölümü ilçede üzüntüye neden oldu. .

UZAKTAN EĞİTİM SIRASINDA RAHATSIZLANAN GENÇ ÖĞRETMEN KURTARILAMADI

MELİS ANTER

Bodrum’da uzaktan eğitim verdiği sırada beyin kanaması geçiren öğretmen Esra Karaman, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak yaşama veda etti. Genç öğretmenin ölümü ilçede üzüntüye neden oldu.

Özel bir okulda sınıf öğretmenliği yapan 29 yaşındaki Esra Karaman, iki gün önce uzaktan eğitim sistemi ile sabah saatlerinde öğrencileri ile buluştu. İlerleyen dakikalarda kendisini iyi hissetmeyen Karaman, hastaneye kaldırıldı. Beyin kanaması geçirdiği tespit edilerek yoğun bakım ünitesinde tedavi alınan Esra öğretmen, durumunun ağırlaşması üzerine Denizli’ye, Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma Hastanesine sevk edildi. Esra Öğretmen, yapılan tüm müdahalelere karşın kurtarılamayarak bu sabah saatlerinde hayatını kaybetti. Esra Kahraman'ın ani vefatı ilçede büyük üzüntü yarattı.

Özel bir şirkette ithalat müdürü olarak çalışan Mert Karaman ile evli olan Esra öğretmenin, memleketi Çine’de toprağa verileceği öğrenildi.