TANITIM
Giriş Tarihi : 09-06-2021 15:20   Güncelleme : 09-06-2021 15:20

Uğurcan Çakır İsteği Lille Futbolcuyu Almakta Kararlı

Trabzonspor hangi isimleri transfer edecek.

Uğurcan Çakır İsteği Lille Futbolcuyu Almakta Kararlı

Trabzonspor hangi isimleri transfer edecek.

Daha önceki transfer olan Zeki Çelik, Yusuf Yazıcı ve Burak Yılmaz gibi isimlerin ardından yeni tranfsler merak ediliyor. Milli futbolcu Uğurcan Çakır'ın bu isimlere ekleneceği konuşuluyor. Bu isimle büyük ihtimalle anlaşma yoluna gidilecek. canlı  maç izle  

Fransız haberlerinde ünlü kaleci Mike Maignan’ın Milan’a tranfeser edileceği yazılıyor. Ligue'nin Trabzonspor’lu futbolcu ile anlaşma sağlayacağı da bu haberlerde belirtildi.

Lille Futbolcu İçin Devrede

Lille futbolcu için devreye girdi. Uğurcan Çakır'ı transfer etmek isteyen takım çok istekli. 17.5 milyon Eura'ya Yusuf Yazıcı'yı transfer eden takım şimdide milli futbolcu Uğurcan'ı istiyor. Fransız ekip yıldız futbolcuları takımında topluyor. Milli futbolcularımız takımda göz doldurdu. Ligue milli futbolcuları tek tek almayı hedefliyor. Süper bir kadro kuran takım Lig'e girmeye kararlı görünüyor.

Şampiyon olmak isteyen Lille, yepyeni transferlerle takımı baştan yarattı. Kalesini de başka takıma satmak isteyen takım harika kararlar aldı. Fransız basını, bu harika karaları yazıyor.

Bomba Transfer Haberi

Türk oyunculardan harika bir kadro kuran Lille’in, doğru karar aldığını destekliyor. Uğurcan Çakır’ın transferine ise kesin gözüyle bakılıyor.

Lille’in Trabzonspor’da transfer etmek istediği bomba isimlerden bir diğeri ise Abdülkadir Ömür oldu. Futbolcu'ya da ekibine katmak isteyen takım şimdiden futbolcunun peşine düştü.

20 milyon Eura gibi bir maaş teklif eden Lille bu futbolcunun da transferine kesin gözüyle bakıyor.