EĞİTİM
Giriş Tarihi : 21-03-2020 13:47   Güncelleme : 21-03-2020 13:59

Uğur Eğitim Kurumlarında Metodbox İle Sınav

​​​​​​​Mithat Ünal-Uğur Eğitim Kurumları tarafından eğitime teknolojik destek olarak kullanılan metodbox ile eğitime ara vermeden dönem içerisinde planlandığı gibi 7. 8. sınıflara LGS, 11. sınıflar AYT ve 12. sınıflar AYT (YKS) sınavları online olarak 21 Mart cumartesi günü gerçekleştirildi.

Uğur Eğitim Kurumlarında Metodbox İle Sınav

Mithat Ünal-Uğur Eğitim Kurumları tarafından eğitime teknolojik destek olarak kullanılan metodbox ile eğitime ara vermeden dönem içerisinde planlandığı gibi 7. 8. sınıflara LGS, 11. sınıflar AYT ve 12. sınıflar AYT (YKS) sınavları online olarak 21 Mart cumartesi günü gerçekleştirildi. Konu hakkında açıklamalarda bulunan   Uğur Eğitim Kurumları Anamur Kampüs ve Anadolu lisesi Müdürü Mesut Bayram ve Ortaokul Müdürü Kadir Uysal, öğrencilerin başarılarının ardması ile ilgili olarak bazı kriterlere uymaları gerektiğini vurguladılar. Buna göre;  Yıl içerisinde öğrencilerin  konu anlatımlarını takip ettikleri, eğitim koçları tarafından verilen ödevlerini yaptıkları, soru bankalarından faydalandıkları ve girdikleri tüm sınav sonuçlarına, çözdükleri testlere göre akademik gelişmeleri izledikleri metodbox, önlem amaçlı eğitime ara verilen bu dönemde de öğrencilerimizin kesintisiz eğitimlerini sürdürdükleri ve deneme sınavlarına girerek Türkiye sıralamalarını öğrendikleri ana kaynak olmaya devam ediyor.  
       Yapılan açıklamada ayrıca; “Uğur Eğitim Kurumları bu zor dönem için yeni bir adım daha atarak 2020-2021 Eğitim-Öğretim yılı için okulumuza kayıt yaptırmış olan öğrencilerimiz için de metodbox kullanımını açmıştır.  Bu öğrencilerimiz şu anda bulundukları sınıfa göre metodbox üzerinden teknolojik destek alarak, konu anlatımları, ödevler ve soru bankalarına ulaşabilecekler, yapılacak olan dene sınavlarına katılabileceklerdir.
        Kesintisiz ve yaşam boyu eğitim” Uğur Eğitim Kurumlarının vazgeçilmezidir. Çocuklarımızın yanlarında olmaya devam ediyoruz.” İfadelerine yer verildi.

                                                                                                  Uğur Okulları Anamur Kampüsü