TANITIM
Giriş Tarihi : 24-08-2019 20:44   Güncelleme : 05-03-2020 08:35

Ücretsiz E-Ticaret Paketi Dene!

​​​​​​​Size ücretsiz yüksek kaliteli tasarım şablonları sunuyoruz. İhtiyaçlarınıza en uygun tasarımı seçerek başlayabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı tam olarak karşılayan benzersiz bir görünüm istiyorsanız, deneyimli tasarım ekibimiz ihtiyaçlarınıza göree-ticaret paketleri uyarlamaya hazırdır.

Ücretsiz E-Ticaret Paketi Dene!

Size ücretsiz yüksek kaliteli tasarım şablonları sunuyoruz. İhtiyaçlarınıza en uygun tasarımı seçerek başlayabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı tam olarak karşılayan benzersiz bir görünüm istiyorsanız, deneyimli tasarım ekibimiz ihtiyaçlarınıza göre e-ticaret paketleri uyarlamaya hazırdır.

Ürünlerinizi Kolayca Yönetin

Fotoğraflar, videolar ve daha fazlasıyla ayrıntılı ürün listeleri oluşturun. İstediğiniz zaman ne kadar ürün kaldığını bildiğinizden, ürünler biterse sorunlardan kaçınmalısınız. Yenilikçi araçlarımızla envanterinizi kolayca takip edin.

Daha Fazla Müşteri Çekin

Pazarlama, SEO ve sosyal ağ araçlarımız işinizi büyütmenize ve yeni müşteriler çekmenize yardımcı olur. İçeriğinizi en verimli şekilde kullanın, sosyal ağlarda paylaşın, müşterilerinize e-posta gönderin, günlük kampanyalar oluşturun ve hızla büyümeye geçin.

Kolay Ödeme Ve Sipariş

Her türlü kredi kartını sunarak müşterilerinizin alımlarını kolaylaştırın. Müşterilerinize örneğin Google Merchant gibi kullanışlı ve farklı ödeme yöntemleri sunabilirsiniz. Siparişleriniz size ulaştığında, ödemelerinizi hızlı bir şekilde kontrol edebilir ve promosyonlarınızı güncelleyebilirsiniz.

Güvenli Altyapı

Satış sürecinde ele alınması gereken önemli konulardan biri güvenli e-ticaret altyapısıdır. Kredi kartı işlemleriniz ve e-ticaret sitenizin güvenliği OmniTicaret ekibi tarafından sağlanmaktadır. Bu sayede müşterileriniz e-ticaret sitenizden gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilir.

Tasarımlarımız her cihazla uyumludur. Uyumlu şablonlarımız sayesinde, web sitenize hangi cihaza eriştiğinize bakılmaksızın, kullanıcıya en şık ve işlevsel görüntüyü e-ticaret paketleri ile sunacaksınız.

En İyi SEO Sonuçları

Kullanımı kolay SEO e-ticaret özellikleri sayesinde müşterileriniz sitenizi arama motorlarında kolayca bulabilir. Uygun CMS, otomatik olarak site haritanızı oluşturur ve arama motorlarının kullanıcılarına bilgi sağlamak için kapsamlı parçalar oluşturur. Hepimiz müşteri derecelendirme ve yorumların satın alma kararları üzerinde büyük bir etkisi olduğunu biliyoruz.

Eposta Pazarlama

Müşterilere kişiselleştirilmiş e-postalar göndererek iletişim kurun. Yeni ürünlerinizi harflerle tanıtın, müşterilerinizi kampanyalarınız hakkında bilgilendirin ve markanızla ilgili önemli olayları duyurun. Güvenli ve esnek ödeme yöntemleri sunuyoruz. Artık bankacılık uygulamaları için zaman harcamanıza gerek yok. Tüm büyük kredi kartlarından ödeme alabileceğiniz bir sistem geliştirdik. Mağazanız herhangi bir kredi kartıyla e-ticaret paketleri sayesinde uyumlu olacaktır. Daha fazla bilgi için; https://www.omnieticaret.com/e-ticaret-paketleri/