Advert Advert Advert
TANITIM
Giriş Tarihi : 24-06-2020 09:06   Güncelleme : 24-06-2020 09:24

Türkiye’nin Tüm Lezzeti Kasap Durmuş Babada Olacak

Mithat Ünal-Yıllarını bir meslek üzerinde yoğunlaştırarak tecrübesini çelikleştiren Kasap Durmuş Baba, 4 Temmuz Cumartesi günü 23 Nisan Caddesinde açtığı reyonla Anamur halkına ve misafirlerine hizmet vermeye devam edecek. Bu güne kadar kalite ve lezzete önem verdiklerini ve halktan gelen yoğun talep üzerine tekrar aynı azim ve kararlılıkla devam edeceklerini kaydeden Durmuş Uysal(Kasap Durmuş Baba); “Kalite ve lezzete önem verdiğimiz için, reyonlarımızda kırmızı et olarak sadece, kuzu oğlak ve dana eti bulunacak.

Türkiye’nin Tüm Lezzeti Kasap Durmuş Babada Olacak

Mithat Ünal-Yıllarını bir meslek üzerinde yoğunlaştırarak tecrübesini çelikleştiren Kasap Durmuş Baba, 4 Temmuz Cumartesi günü 23 Nisan Caddesinde açtığı reyonla Anamur halkına ve misafirlerine hizmet vermeye devam edecek. Bu güne kadar kalite ve lezzete önem verdiklerini ve halktan gelen yoğun talep üzerine tekrar aynı azim ve kararlılıkla devam edeceklerini kaydeden Durmuş Uysal(Kasap Durmuş Baba); “Kalite ve lezzete önem verdiğimiz için, reyonlarımızda kırmızı et olarak sadece, kuzu oğlak ve dana eti bulunacak.  Beyaz ette ise, hassasiyetini bildiğimiz için kullanım sürelerine dikkat edeceğiz. Bu nedenle, reyonlarımızda taze tavuğun olmasına özen göstereceğiz.” Dedi.  Sucukta da yıllardan gelen tecrübesini konuşturacağını kaydeden Kasap Durmuş Baba; “Kendi imalatımız olan sucukların satışını halkımızın damak tadına sunacağız. Sucuklarımızda da sadece ve sadece dana eti kullanacağız. İnek ve öküz eti olmayacaktır.” İfadesine yer verdi. Reyonlarında sadece bu yörenin değil, Türkiye’nin her yerinden peynir ve bal çeşitlerini reyonlarında bulunduracaklarını kaydeden Kasap Durmuş Baba; “Piknik ve manav reyonlarımızla tüm ihtiyaçlarınıza  cevap vereceğiz.” Dedi.
 1970 yılından günümüze kadar güven ve lezzet olarak  akıllarda kalan Kasap Durmuş Baba; “Aynı güven ve tadı, sizlerle yeniden buluşturacağız.” Diyerek. İddialı konuştu. 1970 yılında Anamurda ilk dükkanını açan Kasap Durmuş Baba, 1995 yılına kadar hizmet verdi. Daha sonra Abanozda hizmetini sürdüren Kasap Durmuş Baba, 37 yılllık hizmetine  2007 yılında ara verdi. Mesleğinde aynı zamanda bir eğitmen olan  Durmuş Baba, şimdi de ev ve iş yerlerine servis hizmeti de ekleyerek, ‘Yöresel lezzet- Kaliteli ve güvenilir hizmet’ sloganı ile Yeşlyurt Mahallesi 23 Nisan Caddesi, Begonya Sitesi 38 Numarada hizmet vermeyi sürdürecek. Hafta sonu da açık olan Kasap Durmuş Baba, 0 536 610 63 33 numaralı telefondan da evlere servis hizmetini sürdürecek.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
pazar esnafı
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Bozyazı Fotoğrafçılık
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA