KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 07-09-2021 12:14

Türkiye Motofest'te Doğukan ve Ogün Şanlısoy konseri

Motokrosun formulası MXGP’nin ilk kez aynı haftada yapılan iki etabının düzenlendiği Afyonkarahisar’da Bitci MXGP of TURKEY'in tamamlanmasının ardından, dünya Bitci MXGP of AFYON başlıyor..

Türkiye Motofest'te Doğukan ve Ogün Şanlısoy konseri

Motokrosun formulası MXGP’nin ilk kez aynı haftada yapılan iki etabının düzenlendiği Afyonkarahisar’da Bitci MXGP of TURKEY'in tamamlanmasının ardından, dünya Bitci MXGP of AFYON başlıyor. Türkiye’nin entegre gençlik ve spor festivali Türkiye MotoFest Konserleri serisi beşinci gününde Doğukan Alsay ve Ogün Sanlısoy ile gece boyunca coştu.

 

8 gün boyunca 16 büyük konser ile Türkiye ve dünyadan 100 binin üzerinde ziyaretçiyi ağırlayan Türkiye MotoFest, Avrupa'da 2021 yılındaki en büyük festival olma özelliği taşıyor.

 

Türkiye MotoFest Konserlerinin altıncı gününde Doğukan Alsay, 80'ler ve 90'lardan oluşan şarkılardan oluşan repertuarıyla bir konser yaptı. Bitci MXGP of AFYON öncesinde festival alanını dolduranlar, Ogün Sanlısoy'un şarkılarıyla coştu. Zaman zaman yağmur altında yapılan konserler gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti.


Kaynak: (BHA) - Beyaz Haber Ajansı