GÜNCEL
Giriş Tarihi : 04-10-2022 14:35

Türk İmar Sen Afyonkarahisar ailesi “Frig Vadisi” turunda

Türk İmar Sen Afyonkarahisar İl Temsilciliği hizmet kolu içerisinde bulunan AFAD, Tapu, Kadastro, Karayolları, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Müdürlüklerinde çalışan üyelere yönelik, “Frig Vadisi” turu düzenlendi.

Türk İmar Sen Afyonkarahisar ailesi “Frig Vadisi” turunda

AFYONKARAHİSAR - 04.10.2022 - HİBYA -Türk İmar Sen Afyonkarahisar İl Temsilciliği hizmet kolu içerisinde bulunan AFAD, Tapu, Kadastro, Karayolları, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Müdürlüklerinde çalışan üyelere yönelik, “Frig Vadisi” turu düzenlendi.

Afyonkarahisar rehberlerinden Habip Akalın eşliğinde Anıtpark önünden geziye başlayan üyeler, öncelikli olarak İhsaniye / Döğer istikametinden gezi turuna başlayarak tarihi Döğer Kervansarayını gezdi. Emre Gölü etrafındaki tarihi ve kültürel miraslar ziyaret edildikten sonra üyeler göl kenarında atlı okçuluk standında at binip ok attı.

“Farklı kurumlarda bulunan personellerimizin birbirini tanımasını sağlıyoruz”

Üye gezilerinin amacını açıklayan Türk İmar Sen Afyonkarahisar İl Temsilcisi M. Tolga Şahiner, “Üyelerimizin kamu da mevcut olan yoğun iş temposundan uzaklaşarak farklı kurumlarda bulunan personellerimizin birbirini tanıması, dostluk bağları oluşturularak sosyal ilişkilerinin gelişmesi yanında, ilimizdeki donanımlı rehberler eşliğinde yaşadığımız kentin tarihi, sosyal ve kültürel miraslarının tanıtılmasını sağlıyoruz. Afyonkarahisar’ın tanıtımı için ve ilimizde görev yapan personellerin şehri daha yakından tanıması için ilkini gerçekleştirdiğimiz bu gezinin inşallah devamı gelecekti” dedi.


Hibya Haber Ajansı

Mithat ÜNALMithat ÜNAL

Mithat ÜNAL Gazete Sahbi