GÜNCEL
Giriş Tarihi : 26-02-2021 08:40

TURGUTLU BELEDİYESİ, ÜSTYAPI ÇALIŞMALARINA HIZ VERDİ

Turgutlu Belediyesi ekipleri ilçenin ihtiyaçları doğrultusunda üstyapı çalışmalarını sürdürüyor. Çalışmalar kapsamında iki noktada daha çocuk oyun gruplarının boyama çalışmaları tamamlanırken, Mustafa Kemal Mahallesinde asfalt hazırlık çalışmaları yapıldı..

TURGUTLU BELEDİYESİ, ÜSTYAPI ÇALIŞMALARINA HIZ VERDİ

Turgutlu Belediyesi ekipleri ilçenin ihtiyaçları doğrultusunda üstyapı çalışmalarını sürdürüyor. Çalışmalar kapsamında iki noktada daha çocuk oyun gruplarının boyama çalışmaları tamamlanırken, Mustafa Kemal Mahallesinde asfalt hazırlık çalışmaları yapıldı.

Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Mustafa Kemal Mahallesi Niğbolu Sokak ile Tarihi Demirciler Çarşısı Parkında yer alan çocuk oyun grubunuN boyasını yeniledi. Yıldırım Mahallesi Muhtarlık Binası ve çevresi ekipler tarafından boyandı. Yeşil alan çalışmaları kapsamında Avşar Mahallesinde vatandaşların yoğun kullandığı alanlara çim ekildi.

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Mustafa Kemal Mahallesi Simge Sokak'ta da asfalt dökümü için zemin hazırlığı yaptı. Kurtuluş Mahallesi Hatuniye Sokak, Ergenekon Mahallesi Kazım Karabekir Sokak ile Aşağı Bozkır Mahallesi'ndeki bordür ve parkeler de tamir edildi.

Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Daşkan, “Parklarımızı ve çocuk oyun gruplarımızı hem bahara hazırlıyor hem de Turgutlumuza yakışır bir görünüme kavuşturuyoruz. Arazi yollarımızdaki asfalt hazırlık çalışmalarımıza bir yandan devam ederken eş zamanlı olarak mahallelerimizde de asfalt hazırlık çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Daha güzel bir Turgutlu için tüm ekiplerimiz ve tüm gücümüzle birlikte çalışıyoruz” dedi.