SİYASET
Giriş Tarihi : 13-06-2020 01:12

Türe’den Kılınç’a 2 Hizmet Teşekkürü

Mithat Ünal-Anamur’un önceki dönem Belediye Başkanı Mehmet Türe; “Anamur’a Hizmet siyaset Üstüdür.” dedi ve Doğalgaz ve Sahil Projesi İçin Belediye Başkanı Hidayet Kılınç’a Teşekkür etti.

Türe’den Kılınç’a 2 Hizmet Teşekkürü

Mithat Ünal-Anamur’un önceki dönem Belediye Başkanı Mehmet Türe; “Anamur’a Hizmet Siyaset Üstüdür.” dedi, Doğalgaz ve Sahil Projesi İçin Belediye Başkanı Hidayet Kılınç’a Teşekkür etti. Başkan Hidayet Kılınç’ın Doğalgaz için verdiği mücadele ve Anamur Sahil Projesini hayata geçrecek olmasından dolayı memnuniyetini dile getiren Türe; “Anamur Belediye Başkanımız, doğalgaz güzergâh tespitine, sahil projesine ise yakın tarihte başlayacaklarını açıklamış. Bu iki güzel haber tüm hemşerilerimizle birlikte şahsımı da son derece memnun etmiştir. Bu hizmetler için hepimiz destek olmalıyız. Biran önce bitmesi hepimizin ortak diledir.” Dedi.
Konu hakkında görüşlerini aldığımız Türe, Anamur’a yapılan hizmetlerin siyaset üstü olduğunu belirtti. Türe; “Anamur’a hizmet gelecekse tabiî ki destekleriz, tabiî ki seviniriz. Bu hizmetler  ister hükümetten ister büyükşehirden ister ilçe belediyesinden gelsin.  Hatta benim planlayıp yapmak istediğim ama yetiştiremediğim birçok projenin de bu dönemde hayata geçmesini isterim. Mesela, Dragon Çayı Islah Projesi, Huzurevi gibi. Anamur’un menfaatleri ve geleceği benim için siyaset üstüdür ve siyasetten daha önemlidir. Tabii ki bu hizmetleri ben yapmak isterdim. Ama Anamur’un tercihi bizden yana olmadığı için yetiştiremedik. Tabii ki ben yapsaydım mutlu olurdum. Çünkü bunlar benim hayallerimdi.” Dedi.