GÜNCEL
Giriş Tarihi : 20-06-2020 14:36   Güncelleme : 20-06-2020 14:42

Türe: "Ata'ya Yakışan 'Atatepe Projesi' Benim İçin bir Özlemdi"

Mithat Ünal-Anamur Atatepe Projesinin küçüklüğünden bu yana kendisinin bir hayali olduğunu söyleyen önceki dönem Belediye Başkanı ve İYİ Parti Mersin İl Başkan Yardımcısı Mehmet Türe, bu projenin aynı zamanda gelmiş geçmiş tüm belediye başkanlarının Anamur’a vaat ettiği bir proje olduğunu söyledi. Türe, projeye sahip çıkan Belediye Başkanı Hidayet Kılınç'a da teşekkür etti.

Türe:

Mithat Ünal-Anamur Atatepe Projesinin küçüklüğünden bu yana kendisinin bir hayali olduğunu söyleyen önceki dönem Belediye Başkanı ve İYİ Parti Mersin İl Başkan Yardımcısı Mehmet Türe, bu projenin aynı zamanda gelmiş geçmiş tüm belediye başkanlarının Anamur’a vaat ettiği bir proje olduğunu söyledi.
“Küçüklüğümden itibaren hayal  ettiğimiz ve gerçekleşmesini istediğimiz anamur'un en güzel yerinde, arkasını Toroslara yüzünün  akdeniz ve kıbrıs'a baktığı, adını içinde bulunan ATATÜRK Portresinden Alan Proje. Bu proje, gelmiş geçmiş tüm belediye başkanlarının söz verdiği proje. Bu tesisi Anamur'a kazandırmak benim için onur ve gurur kaynağı olmuştur.
ATATEPE Projemizin daha da güzelleşmesi için elinden geleni  ve açılışını yapan mevcut belediye başkanımızı ve ekibini de kutluyorum.” Dedi.  Sözlerini; “İşletmeciliğini yapacak kardeşlerimin yaptıkları ilave hizmetlerin tabii ki farkındayız. İşletmeci kardeşlerimi tanıyorum. Ufku açık ve Anamur sevdalısı kişiler.
Güler yüzlü,kaliteli hizmet ve siyaset üstü yaklaşımlarıyla sadece Anamur'da değil, bölgemizde de adından söz ettirecek, örnek gösterilecek bir  tesis olacağından, ilçemizin tanıtımına ve reklamına büyük katkıda bulunacaklarından eminim. Hayırlı olsun Anamur. Siz her şeyin en iyisini hak ediyorsunuz.”