TANITIM
Giriş Tarihi : 14-07-2021 23:32   Güncelleme : 14-07-2021 23:32

Transferlerin Gözdesi Szalai

Macaristan forması altında Euro iki bin yirmi de gösterdiği muhteşem performansı sayesinde dikkatleri hemen üzerinde toplayan Fenerbahçe'nin oyuncularından biri olan Attilla Szalai yirmi üç yaşındadır.

Transferlerin Gözdesi Szalai


Macaristan forması altında Euro iki bin yirmi de  gösterdiği muhteşem performansı sayesinde dikkatleri hemen üzerinde toplayan Fenerbahçe'nin oyuncularından biri olan Attilla Szalai yirmi üç yaşındadır.
Fenerbahçe' de  yetenekli bir stoper olarak oynayan topçuya Serie A devi Napoli  istiyor. İtalyan medyası, Fenerbahçe' nin 2.3 milyon Euro karşılığında takımına kattığı Macarlı stoper için oyuncuyu  kendi kadrosuna dahil etmek için yirmi beş milyon Euro karşılığında vermeyi talep etti.
Artık Vazgeçilmezler Arasında

Macaristan, Almanya, Fransa ve Portekiz'in de olduğu F Grubu'nda  en son maça kadar oldukça iddialı geldi. Böylece futbolseverler arasında oldukça farklı bir yere gelerek beğenisini kazandı. betebet
Attilla Szalai futbolseverlerin beğenisini oldukça iddiasını sürdürmesiyle kazandıktan sonra  o da artık takımın vazgeçilmezleri arasında yerini aldı. Takımın savunma sırasında oldukça önemli bir yere sahip olan topçu  takımın bel kemiği haline geldi.
Transferlerin Gözdesi Szalai

Attilla Szalai transferin de gözdesi haline geldi. Daha önce 12 milyon Euro teklif edildiği ancak Fenerbahçe' nin teklifi  reddettiği söylendi ve ortaya bir iddia atıldı. Napoli, Szalai'yi takımına katmak için girişimlere başlandığını belirtti.
Ve  transferde ısrarcı olduğunu oyuncu takas etmek istemesiyle belirtildi. Fenerbahçe takasa sıcak bakmadı ve 25 milyon Euro bonservis istedi. Ali Koç’tan ise " oyuncumuza ilgi oldukça arttı fakat oldukça yüksek bir fiyat gelirse satarız. Yirmi milyon Euro altında oyuncumuzu satmayız." sözleri geldi