GÜNCEL
Giriş Tarihi : 28-01-2021 11:00   Güncelleme : 28-01-2021 11:00

Trafik Kazalarında 3 Kişi Öldü Bir Bir Kişi Yaralandı

Haber Merkezi-Niğde merkez çevre yolunda inşaat halindeki köprünün duvarına çarpan otomobilde bulunan 3 kişi hayatını kaybetti. Adanada meydana gelen kazada ise bir kişi ağır yaralandı. Niğdede meydana gelen kazada,  Mustafa Aygün idaresindeki 51 AAU 575 plakalı otomobil, Devlet Bahçeli Bulvarı'nda inşaatı devam eden köprünün duvarına çarptı. Kazada sürücü Mustafa Aygün  ile araçtaki Aykut Akcan ve Hakan Türker hayatını kaybetti. Olay yerine gelen ambulans ile kazada hayatını kaybetti.

Trafik Kazalarında 3 Kişi Öldü Bir Bir Kişi Yaralandı

Haber Merkezi-Niğde merkez çevre yolunda inşaat halindeki köprünün duvarına çarpan otomobilde bulunan 3 kişi hayatını kaybetti. Adanada meydana gelen kazada ise bir kişi ağır yaralandı. Niğdede meydana gelen kazada,  Mustafa Aygün idaresindeki 51 AAU 575 plakalı otomobil, Devlet Bahçeli Bulvarı'nda inşaatı devam eden köprünün duvarına çarptı. Kazada sürücü Mustafa Aygün  ile araçtaki Aykut Akcan ve Hakan Türker hayatını kaybetti. Olay yerine gelen ambulans ile kazada hayatını kaybeden Aykut Akcan, Mustafa Aygün ve Hakan Türker' in cansız bedeni yapılan incelemelerin ardında Niğde Ömer Hasdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı. Polis kaza ile ilgili soruşturma başlattı.
Öteyandan Adana da meydana gelen kazada da bir kişi ağır yaralandı. Alınan bilgilere göre,  Kozan ilçesi Cumhuriyet mahallesi Çetin Sokak üzerinde meydana gelen trafik kazasında Remzi Oğuz Arık Bulvarı istikametinden çarşı istikametine seyir halinde olan, A. Göçer yönetimindeki 01 AAB 004 plakalı motosikletli yola aniden çıkan Meryem Kupçak (6) isimli çocuğa çarptı. Çarpmanın etkisiyle çocuk yaralandı. Yoldan geçen özel bir araçla Kozan Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Burada tedavi altına alınan yaralı çocuk, hayati tehlike kaydıyla Seyhan devlet Hastanesine sevk edildi. Polis Kaza ile ilgili çalışma başlattı.