SPOR
Giriş Tarihi : 15-09-2020 21:56

Trabzonspor, Manuel Fernandes'te Sona Doğru

Jose Sosa'nın ayrılığı sonrasında orta sahasını tecrübeli ve yaratıcı bir isimle güçlendirmek isteyen Trabzonspor, Manuel Fernandes'e teklif götürmüştü.

Trabzonspor, Manuel Fernandes'te Sona Doğru

FANATİK, taraflar arasındaki pazarlığa ulaştı. Portekizli oyuncu 1.5 000 000 Euro talep etti, Trabzonspor da 1.1 000 000 Euro'ya çıktı. Farka rağmen transferin gerçekleşmesi an meselesi.

Süper Lig'in 42 hafta oynanacak olması sebebiyle nitelikli ve alternatifli bir kadro kurmak isteyen Karadeniz ekibi, Flavio ve Anders Trondsen transferlerinin ardından orta alana bir takviye daha yapmaya hazırlanıyor. 2011-2014 seneleri arasında ülkemizde Beşiktaş forması giyen ve son olarak Rus ekibi Krasnodar'dan ayrılan Manuel Fernandes'le pazarlıklar kıran kırana devam ediyor. Transferler sonrasında takımlar arasında oluşan dengeleri ve yeni oranları https://www.lidyabetyenigiris.net/lidyabet-giris/ linkini izleyerek öğrenebilirsiniz.

1+1 senelik sözleşme

Portekizli oyuncu, Trabzonspor'dan 1+1 senelik sözleşme ve yıllık 1.5 000 000 Euro talep etti. Ancak yönetim bu rakamı çok buldu ve verebilecekleri son rakamın 1.1 000 000 Euro olduğunu iletti. Arada 400 000 Euro'luk fark olsa da 34 yaşındaki oyuncunun yeniden Türkiye'ye dönmek istemesi ve fazla talibinin olmaması sebebiyle transferin gerçekleşmesinin an meselesi olduğu öğrenildi.

Bonservisi yok

Sosa'nın ayrılığı sonrasında bu bölgeye hem tecrübeli hem de yaratıcı bir isim isteyen teknik adam Eddie Newton'ın da Fernandes'in kadroya katılmasını dört gözle beklediği kaydedildi. Yıldız oyuncu için bonservis bedeli ödenmeyecek olması da Fırtına'nın iştahını kabartıyor. Bu transfer ve diğer transferler sonrasında güçlenen Trabzonspor’ub yer aldığı kuponları https://www.lidyabetyenigiris.net/ adresinde hazırlayabilirsiniz.
(Fanatik)