EKONOMİ
Giriş Tarihi : 19-02-2020 09:21   Güncelleme : 19-02-2020 09:26

Toroslar Edaş'tan Mersin'e 180 Milyonluk Yatırım

Haber Merkezi-Mersin’de sürdürülebilir ve kaliteli enerji arzı sağlamak için var gücüyle çalışan Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş, her yıl en iyi ve en kaliteli hizmeti müşterilerine sunmak amacıyla şebeke yatırımlarına kararlılıkla devam ediyor.

Toroslar Edaş'tan Mersin'e 180 Milyonluk Yatırım

 

 Haber Merkezi-Mersin’de sürdürülebilir ve kaliteli enerji arzı sağlamak için var gücüyle çalışan Toroslar       Elektrik Dağıtım A.Ş, her yıl en iyi ve en kaliteli hizmeti müşterilerine sunmak amacıyla şebeke     yatırımlarına  kararlılıkla devam ediyor.
 Mersin’e 180 milyon TL yatırım
 Toroslar EDAŞ, Mersin’de sürdürülebilir ve kaliteli enerji sağlamak üzere bakım, onarım ve yenilemesinin   yanı sıra kesintisiz enerji için yeni yatırımlar gerçekleştirecek. 2020 yılında yaklaşık 180 Milyon TL yatırım   yapılacak.
Bakım ve onarım çalışmaları hızla devam ediyor
Toroslar EDAŞ, şebekenin güçlenmesi ve kesintisiz enerji sağlanabilmesi amacıyla 2020 yılının Ocak ayında bakım, yenileme ve yatırım çalışmalarını sürdürdü. Mersin’de 1.540 adet aydınlatma armatürünün bakımını gerçekleştirirken, 6 adet pano, 5 adet trafo, 1 adet dağıtım merkezi ve 163,5 kilometrelik hattın bakımı tamamlandı.
Yatırımların uzun vadede hizmet açısından çok önemli olduğuna inanan Toroslar EDAŞ, bölgesinde yaptığı yeni yatırımları ve mevcut durum iyileştirmelerini yıl boyunca sürdürecek.