TANITIM
Giriş Tarihi : 30-05-2019 15:42   Güncelleme : 30-05-2019 15:42

Tesettür Giyim

İster sade ve şık olmak isteyin, isterseniz de spor rahatlığının tadını çıkarmak isteyen biri olun istediğiniz her renk, tarz, model ve beden ürünü bulabileceğiniz bir adres ile sizleri tanıştırmak istiyoruz.

Tesettür Giyim

İster sade ve şık olmak isteyin, isterseniz de spor rahatlığının tadını çıkarmak isteyen biri olun istediğiniz her renk, tarz, model ve beden ürünü bulabileceğiniz bir adres ile sizleri tanıştırmak istiyoruz. Ben etekten vazgeçmem diyenler için ister kalem, ister pileli, farklı bir elbise modeli arıyorum diyenler için trikosundan şifonuna kadar farklı parçaları sunan Nurhira adresi üzerinden online alışveriş yapabilirsiniz. 
Tesettürlü kadınların özellikle de küçük şehirlerde yaşayanların en büyük problemleri tarzlarına uygun ürünü bulamamak. Online olarak ücretsiz kargo fırsatı sunan Nurhira’da tunikten elbise, baş örtüden şala kadar tesettür konusunda aradığınız tüm ürünler mevcut.
Hangi Ürünü Tercih Etmeliyim?
adresine giriş yaptığınızda farklı ürün seçenekleri ile tercih yapmakta zorlanabilirsiniz. Tül etekten kalem eteğe, dokuma şaldan pamuklu şala, etekli takımdan tunikli takıma kadar geniş ürün yelpazesi sunan marka uygun fiyat seçenekleri ile de dikkat çekiyor. Dikişinden kesimine, renginden bedenine kadar tüm ürünler için “keşke hepsini alsam.” Dediğinizi duyar gibiyiz. Aksesuar, iç ve dış giyim ürünlerini de incelemenizi tavsiye ediyoruz.