TANITIM
Giriş Tarihi : 27-11-2020 11:01

Tektaş Yüzük

Bu yüzüklerin içerisine genellikle pırlanta tektaş yerleştirseler de, son zamanlarda bu genelleme yıkılmaya ve tektaş yüzük içerisine farklı taşlar da yerleştirilmeye başlanmıştır.

Tektaş Yüzük

Bu yüzüklerin içerisine genellikle pırlanta tektaş yerleştirseler de, son zamanlarda bu genelleme yıkılmaya ve tektaş yüzük içerisine farklı taşlar da yerleştirilmeye başlanmıştır. Özellikle elmas, pırlantadan sonra çok fazla tercih edilen bir taş olmaya başlamıştır. Bunların yani sıra diğer değerli taşlardan, mesela zümrüt, yakut, safir taşlı yüzükler de imal edilmeye başlamıştır. İnsanların beğeni ve zevklerine göre yüzük kullanması için yapılan bu değişiklik bütün insanların hoşuna gidiyor. Hem bütçe açısından hem de renk kullanımı açısından farklı renklerin takılarda kullanılması dikkat çekici oluyor.

Taşlı Yüzük

İçerisinde bulunan taşın değeri ve büyüklüğüne göre tektaş yüzük fiyatları değişir. Pırlanta ölçüsü karattır. Karat arttıkça pırlanta değeri artar. Tabi aynı şekilde fiyatı da artar. Elmas da çok değerli bir taştır. Onun da aynı şekilde büyüklüğü arttıkça fiyatı da artar.  Hem bütçenize uygun hem de beğenilere uygun yüzük bulmak pek kolay değildir. Özellikle gösterişli bir model beğeniyorsanız ucuza alamayacağınızı bilmeniz gereklidir. Genellikle evlilik yıl dönümü olan hanımlar daha gösterişli modelleri beğenirler. Sade ya da gösterişli tüm yüzük modelleri https://www.lizaypirlanta.com/pirlanta-tektas-yuzuk adresinde sizi beklemektedir.