GÜNCEL
Giriş Tarihi : 11-07-2021 20:56   Güncelleme : 11-07-2021 21:24

TEKİRDAĞ’DA 2 AYRI KAZADA, 2 OTOMOBİL YANDI

Tekirdağ’ın Süleymanpaşa düğün konvoyunda yer alan bir otomobil alev alev yandı. Şarköy ilçesinde meydana gelen kazada ise şarampole yuvarlanan otomobil alev aldı. .

TEKİRDAĞ’DA 2 AYRI KAZADA, 2 OTOMOBİL YANDI

FERHAT AKGÜN

Tekirdağ’ın Süleymanpaşa düğün konvoyunda yer alan bir otomobil alev alev yandı. Şarköy ilçesinde meydana gelen kazada ise şarampole yuvarlanan otomobil alev aldı.

Edinilen bilgiye göre, ilk kaza saat 12:00 sıralarında Süleymanpaşa Muratlı Karayolu 5. kilometrede meydana geldi. Düğün konvoyunda ilerleyen Faruk Çakar idaresindeki 39 DR 045 plakalı otomobilin önünde zincirleme kaza yaşandı. Çakar’ın bu kaza için beklediği sırada otomobil alev alev yanmaya başladı. LPG’li olduğu öğrenilen araç içerisindeki yolcuların kendilerini son anda dışarı atmasının artından patlama meydana geldi. Bu sırada otomobilde başlayan yangın itfaiyenin müdahalesi ile söndürüldü. Kazada yaralanan olmadı.

İkinci otomobil yangını ise, saat 13:00 sıralarında Şarköy ilçesi Uçmakdere Mahallesi’nde yaşandı. Gökhan Koyun idaresindeki 34 KJ 3024 plakalı otomobil virajı alamayarak şarampole uçtu. İçinde 2 kişinin bulunduğu otomobil alev aldı. Orman kenarında başlayan yangında otomobil küle döndü. Bu kazada şans eseri yaralanan olmadı. Her iki kaza ile ilgili soruşturma başladı.

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ:
Video 1: Süleymanpaşa ilçesindeki kazada otomobilin yanma anları
Video 2: Şarköy ilçesindeki kazada otomobilin yanma anları