SAĞLIK
Giriş Tarihi : 24-06-2021 10:11   Güncelleme : 24-06-2021 10:11

 Taşev ile Çay İçerken Ruhunuzu Dinlendirin

HABER MERKEZİ-Mutlu bir güne başlayıp, akşamları günün yorgunluğunu atacağınız çay ve kahve molalarına eşlik eden Taşev’in süzgeçli cam demlikleri, şık tasarımıyla keyfinizi ikiye katlıyor.

 Taşev ile Çay İçerken Ruhunuzu Dinlendirin

HABER MERKEZİ-Mutlu bir güne başlayıp, akşamları günün yorgunluğunu atacağınız çay ve kahve molalarına eşlik eden Taşev’in süzgeçli cam demlikleri, şık tasarımıyla keyfinizi ikiye katlıyor.  Süzgeç haznesi sayesinde istediğiniz bitki çayını demlemenizi sağlayan Taşev cam demlikleri,  ısıya dayanıklı yapısıyla güven veriyor. Dekoratif görünümüyle sunumlara eşlik eden cam demlikler, aynı zamanda Taşev’in Misk Cam Isıtıcısı ile çayın her daim sıcak ve taze kalmasını sağlıyor. İçinde yanan mumlarıyla ortama romantik bir hava katan Taşev’in Misk Cam Isıtıcısı ile ruhunuz dinlenirken aynı zamanda çayınıza da farklı bir lezzet katıyor.

Sağlığınız ve keyfiniz için tasarlanan Taşev’in süzgeçli cam demlikleri, çay ve kahve keyfine farklı bir hava katmak isteyenlere yardımcı oluyor. Kahvaltı sofralarına ve akşam çaylarına eşlik eden Taşev cam demlikleri, evinize sakinliği ve huzuru getiriyor. 

Çeşit çeşit bitki çaylarının tadına varabileceğiniz Taşev cam demliklerini aynı zamanda Taşev’in Misk cam ısıtıcısı ile içeceğinizi her zaman taze ve sıcak tutabilirsiniz. Sağlam yapısı aşk dolu görüntüsü ile evinize farklı bir hava katan Taşev cam demlik ve Misk cam ısıtıcısı ile günün yorgunluğunu atabilir, lezzetli içeceklerin tadına varabilirsiniz.