MAGAZİN
Giriş Tarihi : 08-06-2019 14:43   Güncelleme : 08-06-2019 17:52

Taş ve Uysal’ın Dillere Destan Düğünleri Göz Doldurdu

Mithat Ünal-Anamur Halk Eğitim Müdür Yardımcısı Veli Uysal ve öğretmen meslektaşı Seda Taş’ın Yıldız Düğün Salonu’ndaki düğünleri deyim yerindeyse dost sevindirdi, düşman çatlattı.

Taş ve Uysal’ın Dillere Destan Düğünleri Göz Doldurdu

Mithat Ünal-Anamur Halk Eğitim Müdür Yardımcısı Veli Uysal ve öğretmen meslektaşı Seda Taş’ın Yıldız Düğün Salonu’ndaki düğünleri deyim yerindeyse dost sevindirdi, düşman çatlattı. Anamur Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ferudun Torunoğlu ile birlikte binlerce davetlinin alkışları arasında salona aşk ve duygu dolu bir dansla çevresini selamlayan çift’in müzik ritmini ise Ali Koyu ve ekibi yaptı.


Emine-Orhan Taş ve Emine-Durmuş Uysal çiftlerinin evlatları gelin ve damadın hem dans hem de harman dalı ile sergiledikleri performans görülmeye değerdi. Çiftin Nikahını, Anamur Belediyesi Nikah Memuru Emine Solak kıydı. Nikah sırasında bir birlerine olan sevgilerini de şahitler huzurunda bir kez daha ‘Evet’ diyerek ifade eden Taş ve Uysal çiftine Belediye Başkanı Hidayet Kılınç’ta Kur’an-ı Kerim ve Türk Bayrağı hediye ederek  taçlandırdı.  
 


Halk Eğitim Müdürü Yardımcısı Veli Uysal kendi düğününde de eğitimciliğini sergiledi ve gençlere bir an önce evlenmeyi tavsiye etti. Gelin Seda Taş’ın yüzüne bakarak “Ben iyi ki beklemişim. Böyle güzel ve karakterli bir gelini beklemişim.” Diyerek müstakbel eşine olan sadakatini ortaya koyan Uysal’a gelin de aynı sevgi ve sadakatle cevap verdi.
Bir birlerinin hayatına  girmekle kendilerini şanslı gören Taş ve Uysal Çiftine bizde Anamur Ekspres ailesi olarak mutlu, huzurlu, sağlıklı ve uzun bir ömür diliyor, Allah bir yastıkta yaşlandırsın.’ diyoruz.