GÜNCEL
Giriş Tarihi : 11-02-2020 19:03

Tarsus CHP İlçe Başkanı Av. Ozan Varal Mahalle Ziyaretlerini Sürdürüyor

Göreve geldiği günden bu yana mahalle ziyaretlerini aralıksız şekilde sürdüren Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Tarsus İlçe Başkanı Av. Ozan Varal, yılın en soğuk günlerinde dahi çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Tarsus CHP İlçe Başkanı Av. Ozan Varal Mahalle Ziyaretlerini Sürdürüyor

Göreve geldiği günden bu yana mahalle ziyaretlerini aralıksız şekilde sürdüren Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Tarsus İlçe Başkanı Av. Ozan Varal, yılın en soğuk günlerinde dahi çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Geride kalan hafta sonu CHP İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, Tarsus Belediye Meclis üyeleri ve partililerle birlikte Tarsus’a bağlı kırsal mahalleler olan Yanıkkışla, Koçmarlı, Çavuşlu, Çokak, Yeniköy, Kuzoluk, Emirler, Eminlik ve Kuşçular’a giden Başkan Ozan Varal, “Soğuk kış günlerinde dahi yurttaşlarımızla sıcak ilişkiler kurmaya, onlara misafir olmaya ve umudu yeşertmeye devam ediyoruz” dedi.
 “İnsanlarımız elbette altyapı konusunda istekte bulunuyorlar. Ama bunun ötesinde samimiyet ve içtenlik bekliyorlar” diyen CHP Tarsus İlçe Başkanı Av. Ozan Varal, “Cumhuriyet Halk Partisi olarak, bu ülkenin kurucu gücü ve bekçisi olmaya, Anadolu insanının yarınlarına umutla bakmasına vesile olmaya devam ediyoruz. Köylü kadınlarımızın bizlere yaklaşımı, samimiyetimize inanmaları bizleri gerçekten mutlu ediyor. 31 Mart yerel seçimlerinde kazanılan başarının ardından iktidara en kısa zamanda geleceğimizin mesajlarını yurttaşlarımızla kucaklaştığımızda hissediyoruz” dedi. Ziyaretlerinde Mersin Büyükşehir Belediyesi ile Tarsus Belediyesi’nin yaptığı çalışmaları vatandaşlara tek tek anlattıklarını ifade eden Başkan Ozan Varal, “Tüm ziyaretlerimizde vatandaşlarımızdan gelen talep ve öneriler, Belediyelerimizin ilgili birimindeki görevlilere iletiliyor ve takibi de yapılıyor. Yerelde halkla hizmet köprüleri kuran Cumhuriyet Halk Partisi, en kısa zamanda geleceği iktidarda da gençlerin, çiftçinin, kadının, emekçinin, emeklinin, kısacası toplumun tüm kesimlerinin yarınlara umutla bakacağı, ayrıştırıcı dille değil, bütünselliği ön planda tutacağı politikalarla yaşayacakları bir ülke yaratacaktır. Bundan kuşkumuz yok. Umudumuz var, o umutta Tarsus’un köylerinde tandır başında ekmek pişiren analarımızın, tarlada binbir emekle ürün yetiştiren çiftçilerimizin, tabi ki geleceğimiz olan çocuklarımızın gözlerinde gizli” diye konuştu. Başkan Varal, program dahilinde mahalle ziyaretlerini sürdüreceklerini sözlerine ekledi.