GÜNCEL
Giriş Tarihi : 17-05-2021 20:29   Güncelleme : 17-05-2021 20:57

TAM KAPANMADA OTOMOBİLE KUŞ YUVA YAPTI

Iğdır'da bir araç kiralama şirketinin, 17 günlük tam kapanmada hava limanında beklettiği otomobilin motor bölümünde kuşun yuva yaptığı anlaşıldı. Şirket sahibi Muhsin Yıldırım (46), yavruların yumurtadan çıkıp, büyüyüp yuvayı terk edene kadar aracı kiraya vermeme kararı aldı..

TAM KAPANMADA OTOMOBİLE KUŞ YUVA YAPTI

SERDAR ÜNSAL

                     
Iğdır'da bir araç kiralama şirketinin, 17 günlük tam kapanmada hava limanında beklettiği otomobilin motor bölümünde kuşun yuva yaptığı anlaşıldı. Şirket sahibi Muhsin Yıldırım (46), yavruların yumurtadan çıkıp, büyüyüp yuvayı terk edene kadar aracı kiraya vermeme kararı aldı.

BAKIM YAPILIRKEN FARK EDİLDİ

Kademeli normalleşmeye girilmesi ile birlikte araçlarına bakım yaptıran Muhsin Yıldırım, otomobillerden birinin motor bölümünde kuşların yuva yaptığı ve içinde iki yumurta olduğunu öğrendi. Otomobilin yanına giden Yıldırım, gördüğü manzara karşısında şaşırdı. Anne kuşun yuvasına gelmesi için otomobili hava limanında durduğu yere bırakılmasını isteyen Muhsin Yıldırım, "Tam kapanma nedeniyle otomobilleri kent merkezi ve hava limanında bekletiyorduk. İlk kez böyle bir şeye tanıklık ediyordum. Çalışanlara aracı aldıkları yere götürüp bırakmalarını istedim. İnşallah anne kuş yuvasına geri döner. Yavrular yumurtadan çıkıp, büyüyene kadar aracı kiraya vermeyeceğiz" diye konuştu.


GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ:
* Muhsin Yıldırım ile röp.
* Genel ve detay görüntüler