TANITIM
Giriş Tarihi : 22-02-2021 16:18   Güncelleme : 22-02-2021 16:18

Taksitle Ev Nasıl Alınır?

Peşinatsız, kredisiz size uygun taksitler ile kolaylıkla ev sahibi olabilirsiniz. Artık hayalinizdeki eve ulaşmak çok kolay.

Taksitle Ev Nasıl Alınır?

Birtep sizleri uygun fiyatlar ve bütçenize uygun ödeme seçenekleri ile ev sahibi yapıyor. Size uygun paketlerimizin herhangi birinden yaralanabilirsiniz. Sıralı iktisat ile borcunuzu erkenden kapatabilirsiniz, vade sistem sayesinde ödeme planınızın tüm detaylarını siz belirlersiniz, esnek ödeme planı ile her ay taksit ödemek zorunda kalmazsınız. Hepsinin ortak noktası ise ufak taksitler ile peşinatsız olmalıdır. Bütçenize uygun ödeme planları sayesinde kira öder gibi ev sahibi olun. Sahip olduğunu ev hakkında TKGM parsel sorgu sisteminden gayrimenkulünüz hakkında detayları görebilirsiniz.

 

Kira Öder Gibi Ev Alın

Bankadan kredi çekmeden, dosya masrafları ve yüksek faiz oranları ile uğraşmadan Birtep sayesinde hayalinizdeki eve sahip olabilirsiniz. Birtep’in örnek aldığı toplumsal dayanışma sistemi sayesinde herkes kolaylıkla ev sahibi olabilir. Hem de hiç peşinat ödemenize gerek kalmaz. Kendi ödeme şeklinizi kendiniz belirlersiniz. Her bütçeye uygun ödeme ve taksit seçenekleri ile kira öder gibi ev sahibi olma şansına sahipsiniz.

 

Bize Güvenin

Birtep bugüne kadar 300 binden fazla kişiyi ev, araba ev arsa sahibi olma imkanı vermiştir. ‘Gayrimenkul teminat’ güvenci ile çalışan Birtep sayesinde ufak taksitler ödeyerek ev sahibi olabilirsiniz. Ekibimizde bulunan tecrübeli ve son derece profesyonel yönetici kadromuz ve çalışanlarımız ile size en iyi hizmeti sunuyoruz. İstediğiniz evin fiyatı ne olursa olsun Birtep sayesinde kira öder gibi ev sahibi olma avantajına sahip olabilirsiniz. Sahip olduğunuz evi TKGM parsel sorgu ile sonrasında değerini görebilirsiniz.

 

Ödeme Şeklinizi Siz Belirleyin

Birtep sayesinde TKGM parsel sorgu sistemini kullanabilmek için kolaylıkla bir gayrimenkule ya da arsaya sahip olabilirsiniz. Bize başvurduğunuzda kredi notunuza bakmadan size yardımcı oluyoruz. Ödeme şeklinin her ayrıntısını siz belirliyorsunuz. Taksit ile ev sahibi olurken Birtep farklı ile isterseniz taksitinizi dondurma imkanına sahipsiniz. Farklı iktisat sistemlerimiz içinden size en uygununu seçebilirsiniz. İsterseniz sıralı ödemenin avantaj ve kampanyalarından faydalanarak borcunuzu çok daha erken sürede kapatabilirsiniz. Birtep sayesinde isterseniz ev isterseniz araba sahibi olabilirsiniz. Birtep ile taksitli ev sahibi olmanın çok fazla avantajı var. Birtep sayesinde Türkiye’nin istediğiniz yerinden istediğiniz anda kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz.

 

Kaynak: https://www.birtep.com/