Advert
TANITIM
Giriş Tarihi : 24-08-2019 20:43   Güncelleme : 24-08-2019 21:06

Sünger Laminasyon

Laminasyon ürünlerde asıl ham maddesi poliüretan süngerlerdir. Bundan dolayı da yapılan işlerin kalitesi süngerin özellikleri ile paralel olacaktır.

Sünger Laminasyon

Laminasyon ürünlerde asıl ham maddesi poliüretan süngerlerdir. Bundan dolayı da yapılan işlerin kalitesi süngerin özellikleri ile paralel olacaktır. Ayrıca poliüretan sünger ise kendi içinde ikiye ayrılır; polieter ve polyester sünger çeşitleridir. işlemi ile yapılan ürünler dayanıklı ve çok kullanılan ürünlerdir. Polyester süngerler ise polieter süngere göre daha dayanıklı olduğunu söyleyebiliriz. Güneş ışınlarına, kimyasallara, aşınmalara ve aleve dayanaklılığı nedeniyle hem tek taraflı hem de çift taraflı alev laminasyon yapılabilmektedir. Bundan dolayı temizlik malzemelerinde, ses izolasyonunda, tekstil ve otomotiv gibi birçok alanda kullanılmaktadır. Tüm bu özelliklerine rağmen azcık esnekliği olan bir sünger çeşididir. Polieter ürünlerin maliyeti düşük olduğu için dayanıklılığı da az olacaktır. Polyester süngere göre daha esnek bir yapıya sahiptir.
Kumaş Sünger Laminasyon
Laminasyon işlemine uğrayan ürünler farklı iki yüzeyi bir araya getirerek tek bir ürün elde edilmektedir.Kumaş ile süngeri bir araya getirerek kullanışlı ürünler ortaya çıkar. Kumaş sünger laminasyon ürünlerine ulaşabilmek için adresini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
pazar esnafı
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Bozyazı Fotoğrafçılık
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA