TANITIM
Giriş Tarihi : 23-11-2020 11:43

SPY App İle Çocukların Mobil Güvenliği

İşleri takip etmek, sosyal medyayı aktif kullanmak ve iletişim kurmak gibi farklı pek çok amaç doğrultusunda kullanılan cep telefonları, o kadar geniş bir alana yayıldı ki artık her çocuğun elinde…

SPY App İle Çocukların Mobil Güvenliği

Çocukların aileleri ile haberleşmeleri, sosyal medyayı takip etmeleri ve araştırma yapmaları için elzem bir ürün olan telefonlar, aynı zamanda yetişkinlerin maruz kaldıkları siber zorbalıkları da çocukların hayatlarına dahil etti.

Ebeveynlerin en büyük korkularından olan ve çocuklarının art niyetli yabancılar tarafından zarar görmelerine sebebiyet verebilen bu zorbalıklar, takip edilmediği takdirde sıkıntılı durumlara yol açmaktadır. Son dönemlerde popüler hale gelen SPY App’ler (Casus Uygulamalar), ebeveynlere çocuklarını mobil dünyada takip ve kontrol etmek için fırsatlar sunmaktadır.

Bir SPY App Olarak “Keylogger”

Çocukların yabancılarla olan mesajlaşmalarını kontrol etmek, girdikleri sitelere karşı tetikte olmak ve zarar görmelerini engellemek, Android Keylogger ve iOS Keylogger ile artık çok kolay!

Çocukların telefon üzerinde gerçekleştirdikleri hareketleri takip etmeyi sağlayan Keylogger, Android ve iOS için geliştirilmiş olan son derece kullanışlı bir uygulamadır. Klavye hareketlerini, online yapılan aramaları ve yabancılarla olan konuşmaları panel üzerinden ebeveynlere ulaştıran Keylogger, çocukların olası tehlikelere karşı her zaman güvende olmalarını kolay hale getirmektedir.

Keylogger Nasıl Çalışır?

Android Keylogger ve iOS Keylogger olmak üzere iki farklı şekilde sunulan Keylogger uygulaması, alınan birey tarafından çocukların telefonlarına yüklenerek basit bir şekilde değerlendirilebilmektedir. Kontrol paneli üzerinden kullanıcıya anlık bildirimler göndererek çocuğun internet aramalarını ve yazışmalarını bildiren Keylogger, bu çalışma prensibi ile sıkıntı yaratabilecek durumlara karşı hızlı aksiyon almanın kapılarını açmaktadır.

Keylogger İle Çocuklar Artık Mobil Güvende!

Farklı özellikleri ve kullanım kolaylığı ile dikkatleri üzerine çeken Keylogger, ebeveynlerin her zaman çocuklarının güvenliklerini sağlamalarına yardımcı olan ve yönelimleri tespit ederek önlem almalarına fırsat tanıyan bir SPY App olarak öne çıkmaktadır.

Eğer siz de çocuklarınızın mobil güvenliğini kontrol altına almak istiyorsanız, Keylogger uygulaması ile çocuklarınızı mobil zorbalıklara ve çeşitli mecralardan gelebilecek potansiyel tehlikelere karşı kapsamlı bir şekilde koruyabilirsiniz.