TANITIM
Giriş Tarihi : 11-10-2021 17:24   Güncelleme : 11-10-2021 17:24

Sigorta Fiyatları Poliçe Kapsamına Göre Değişebilir

Hayatınızı güvence altına almak ve daha sağlıklı bir yaşam sürmek için en büyük destekçiniz sigorta çeşitleri olacaktır.

Sigorta Fiyatları Poliçe Kapsamına Göre Değişebilir

Hayatınızı güvence altına almak ve daha sağlıklı bir yaşam sürmek için en büyük destekçiniz sigorta çeşitleri olacaktır. Kullanım alanına göre farklı türlere ayrılan sigortalar yaşamın her anında yanınızda olacaktır. Bu avantajdan yararlanmak için tek yapmanız gereken seçtiğiniz poliçe türüne onay vermektir. Dilerseniz sigortanızın kapsamını ekstra genişletme hakkınız da vardır. İlave edeceğiniz her özellik poliçenizin fiyatlandırmasında farklılık yaratacaktır.

En uygun sigorta fiyatları belirlenerek oluşturulan poliçeler için memnuniyet düzeyi her zaman biraz daha fazladır. Sigorta poliçelerinde eklemeler yapıldığından her müşteriye özel fiyatlandırma yapılır. Uygun fiyat politikası daima öncelikler arasında yer almakta olup  net fiyat temsilci ile yapılan görüşmede belirlenir. Örneğin özel sağlık sigortası yaptırmak istediğinizde ödeyeceğiniz tutar tamamlayıcı sağlık sigortasına kıyasla daha fazla olacaktır. Bunun nedeni ise sigortanın daha kapsamlı olmasıdır. 

Özel Sağlık Sigortası ile İlgili Merak Edilenler

Günlük yaşamda pek çok kişi tarafından kullanılan özel sağlık sigortası poliçe kapsamında ilgili kişilere sağlık güvencesi sunar. Bu sigorta türü için prim hesaplaması yapılırken sigortayı yaptıracak olan kişinin cinsiyeti, yaşı, ürün kapsamı, ikamet adresleri gibi özellikler doğrudan dikkate alınır. Bunun haricinde sigorta fiyatları belirlenirken ürünlere özel olarak belirlenmiş indirimler, sağlık kurumlarının fiyatlarında yaptığı değişiklikler, sağlık hizmet tarifesinde meydana gelen güncellemeler esas alınır. Ve her müşteriye en ekonomik fiyatlar verilir.

Yapılacak poliçenin geçerli olabilmesi için kişiye özel olarak belirlenen prim tutarının ödenmesi gerekir. Eğer poliçe varsa ve yenileme yapılıyorsa ödemenin vade tarihinden itibaren 2 iş günü içerisinde yapılması gerekir. Aksi halde sigorta poliçesi iptal edilecektir.

Dijital Özel Sağlık Sigortası Nedir?

Özel sağlık sigortası yaptırmayı daha kolay ve pratik hale getiren dijital sigorta günlük yaşam konforunu artırır. Online başvuru imkanı ve internete özel indirimler sayesinde sigortaya başvuru ve diğer aşamalar için ekstra bir zaman ayırmaya ihtiyaç yoktur. Sigorta yaptırmaya karar verdiğinizde sektörde uzman olan Demir Sağlık ise sahip olduğu avantajlarla sigorta konusunda geniş kapsamlı teminatlar sunar. Firma bünyesinde sigorta fiyatları daima en uygun olarak belirlenir.

Net fiyatları öğrenebilmek için firma ile doğrudan, online destek üzerinden ya da telefon aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz. Müşterilerin sigorta beklentilerine en uygun poliçe hazırlanmakta olup bu sayede hem fiyat hem de içerik yönünden çeşitli fırsatlar sunulur. Uygun primler ve kapsamlı ürünler, 7 gün 24 saat destek ve daha pek çok özellik müşterilerin beğenisini kazanır.