EĞİTİM
Giriş Tarihi : 01-01-2021 16:41   Güncelleme : 01-01-2021 17:36

Shiny Burcu Ünsal’dan Parlayan 4 Tavsiye

Haber Merkezi-Amerika’da Anamur’un parlayan yıldızı Burcu Ünsal, 4 adımda gücümüzü geri kazanmanın yollarını gösteren örnek bir yazıyı kaleme aldı.

Shiny Burcu Ünsal’dan Parlayan 4 Tavsiye

Haber Merkezi-Amerika’da Anamur’un parlayan yıldızı Burcu Ünsal, 4 adımda gücümüzü geri kazanmanın yollarını gösteren örnek bir yazıyı kaleme aldı.
‘Gücünüzü Geri Almak İçin 4 Adım’ başlıklı yazıda Ünsal, 2020 için kısa  ve öz bir yorum sundu ve 2021’de yaşanması  için bizi hiçbir şeyin durdurmaması gerektiğini ifade etti.
İşte Parlayan yıldızımız Shiny Burcu Ünsal’ın kaleme aldığı o makale:
Sonunda bu çılgın 2020 sona eriyor ve güçlenmeniz bugün başlıyor!
Ve bu kadar anlamlı bir günde gücünüzü nasıl geri kazanabileceğiniz hakkında sizinle konuşmak isterim.

Neden önemlidir?

Biliyorsunuz, son günü olmasına rağmen hala bu 2020'deyiz. Covid ile başladık ve dünyada yangınlar, depremler, protestolar, kapanmalar, kilitlenmeler, sokağa çıkma yasakları ve her türlü huzursuzluğu yaşadık.

Ve ... Hala yaşıyoruz ... Bugün itibariyle, 31 Aralık 2020.

Yani işini kaybetmiş olabilirsin.  İlişkileriniz olabilir, hatta sevdikleriniz ... Ya da en kötü senaryo, Kendinizle ve içsel gücünüzle temasınızı kaybetmiş olabilirsiniz.

Ve 2021'de hiçbir şeyin sizi durduramaması için gücünüzü nasıl geri alabileceğinizi ve geri kazanabileceğinizi anlamak önemlidir!

Ve bugün, 2020'de bu yıl Covid ve depremler ve protestolarla birlikte olan her şeyin dışarıda olduğu gerçeğiyle tartışmaya başlayarak gücünüzü geri almanıza yardımcı olabilecek bazı stratejilere odaklanmak istiyorum.

Bu dünyada yaşadığımızın ve dış etkenlerin refahımız için önemli olduğunun farkındayım. Ve aynı zamanda, daha da önemli olan iç dünyanızdır. Çünkü gücünüz kesinlikle içten başka bir şey değildir.

Öyleyse, değişim için basit ama etkili formülümle başlayacağım; hangisi:

Değişim = Farkındalık X İstek

Hayatınızda başarmak istediğiniz her şeye bu formülü uyguladığınızda, hızlı ve etkili sonuçlar alacaksınız. İşte bu yüzden bu formülü bugün sizinle paylaşmak istediğim stratejilere uygulayacağız.

Hadi başlayalım!

Sadece video için değil, aynı zamanda Parlak, Parlak ve Parlak, Muhteşem, Lezzetli ve Muzaffer, Sağlıklı, Zengin ve Mutlu 2021'e de!

İçinde daha fazla sevgi Shiny Minds bulunan daha iyi bir dünya için sevgi ile yapılmıştır ...

Yazan: Shiny Burcu Ünsal