KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 10-02-2021 09:37   Güncelleme : 10-02-2021 09:37

Sevgililer Günü Kitap aşkı

Haber Merkezi- Sevgililer günü kitap aşkı ile karışıyor. Çünkü Okumak Güzeldir” anlayışıyla farklı türde birçok kitabı ve sevilen yazarı okuyucusuyla buluşturan Pena Yayınları, kitaplarda yaptığı %50’ye varan indirimle Sevgililer Günü’nün en özel hediyesini sunuyor.

Sevgililer Günü Kitap aşkı

Haber Merkezi- Sevgililer günü kitap aşkı ile karışıyor. Çünkü Okumak Güzeldir” anlayışıyla farklı türde birçok kitabı ve sevilen yazarı okuyucusuyla buluşturan Pena Yayınları, kitaplarda yaptığı %50’ye varan indirimle Sevgililer Günü’nün en özel hediyesini sunuyor. Hem gündemdeki yazarların kitaplarını Türkçe olarak yayımlayarak bir okuma ziyafeti sunmayı ve okuru geliştirmeyi hem de dünyanın en iyi yazar ve çizerlerinin çalışmalarını çocuklarla paylaşarak, onların hayal gücünü beslemeyi hedefleyen Pena Yayınları, Sevgililer Günü haftasına özel kitaplardaki indirimle karşılıyor. 14 Şubat Sevgililer Günü haftasına özel penayayinlari.com’dan yapılacak alışverişleri kapsayan indirim boyunca kitaplar %50 indirimle alınabilecek. İndirim kapsamında Aşk Mektupları, Yol Ayrımı, Son Dans, Vabeste, Özledim Seni, Peçete Günlükleri, İkinci Şans ve Benimle gibi yayınevinin beğeniyle okunan kitapları yer alıyor.
penayayinlari.com’daki Sevgililer Günü Haftasına Özel, kampanyadaki seçili kitaplarda %50’ye varan oranda hafta boyunca dek devam edecek.
Pena Yayınları Hakkında

Pena Yayınları, hem gündemdeki en büyük yazarların kitaplarını Türkçe olarak yayımlayarak bir okuma ziyafeti sunmayı ve okuru geliştirmeyi hem de dünyanın en iyi yazar ve çizerlerinin çalışmalarını çocuklarla paylaşarak, onların hayal gücünü beslemeyi hedeflemektedir. Türk dilinin ulaştığı bütün coğrafyalarda, farklı kültürlerden yazar ve çizerlerin kendilerini ifade edebildiği renkli ve güvenli bir ortam yaratmak için çabalıyoruz. Çalışanlarımızın girişimciliği ve yaratıcılığı en önemli parçamız olurken yayınevimizin sürekli yeni teknolojilere ayak uydurması bizi okurlarımıza daha da yakınlaştırmaktadır.