Advert
TANITIM
Giriş Tarihi : 08-01-2020 21:13   Güncelleme : 05-06-2020 11:10

Seramik Cephe Kaplama İle Binalarınızı Koruyun

Porselen kaplama olarak da adlandırılan seramik cephe kaplama firmamız tarafından modern ve çağdaş binaların dış cephelerinin kaplamasında kullanılan bir kaplama yöntemidir.

Seramik Cephe Kaplama İle Binalarınızı Koruyun

Porselen kaplama olarak da adlandırılan seramik cephe kaplama firmamız tarafından modern ve çağdaş binaların dış cephelerinin kaplamasında kullanılan bir kaplama yöntemidir. Yapımında porselen malzeme kullanılmasından dolayı seramik cephe kaplama olarak adlandırılmaktadır. Uzman ve mühendislik bilgisi gerektiren yapım işlerini gerektirmektedir.

 

 Yapımında çalışan işçilerin tecrübeli ve ustalaşmış kişiler olması önemlidir. Zor ve çetrefilli iş süreçlerini gerektiren bir kaplama türüdür. Tecrübesiz ve uzmanlaşmamış kişiler tarafından yapılacak seramik cephe kaplama ürünler binalar için bir felakete dönüşebilir.

 

 Bu nedenle seramik cephe kaplama işlerin projelendirilmesi eğitimli mühendisler tarafından yapılmalıdır. Yapım işlerinin ise uzman ve usta işçi ve çalışanlarla yapılması ortaya çıkabilecek kaza ve sorunları tamamen ortadan kaldıracak ve yapılan seramik cephe kaplama binanın ömrüyle eşdeğer bir ömürde olacaktır.

 

 Seramik Cephe Kaplamanın Özellikleri Nelerdir?

 

 Seramik cephe kaplama ürünler binalara modern bir görünüm katar. Ayrıca kaba inşaat olarak tabir edilen bina yapım sürecinde oluşan aksaklıklar ve arızaların kapatılması, yapım arızalarının giderilmesi için de önemli bir fırsat sunar. Binaların dış cephelerinin yeniden elden geçirilerek inşaat hataları bu vesileyle giderilmiş olur.

 

 Seramik cephe kaplama ürünler milim olarak oldukça kalın cephe kaplama ürünleridir. Ağırlıkları bakımından da diğer bazı kaplama ürünlerine nazaran daha ağır olabilmektedir. Ancak birim bazında çalışma sağladığı için kolay montaj kabiliyeti bulunmaktadır. Seramik ve porsenel olması binaların tuğla ve beton zeminine aynı malzemeler kullanılarak kolayca yapıştırılabilmektedir.

 

 Dayanıklı ve kaliteli ürünlerdir. Kaygan zeminleri vardır. Temizlenmeleri kolaydır. Yıllarca çizilmeden ve kırılmadan kullanılabilirler. Çok sert darbelere maruz kalmadığı sürece bozulmazlar. Meydana gelen bozulmalar lokalize olarak değiştirilebilmektedir.

 

 Daha ucuz malzemeden yapıldığı için birim bazında ve yekün olarak diğer kaplama malzemelerinden daha ucuza mal edilebilmektedirler.

 Kalıp ürünler olduğu için çeşit bakımından belirli sınırlılıkları olabilmektedir. Ancak aradığınız model ve çeşidi sunabilme ihtimalleri yüksektir.

 

 Yalıtım Özelliği Sağlar

 

 Yalıtım özelliği de sağlayan seramik cephe kaplama ürünler, ısı kayıplarını önlemektedir. Binaların dış cephe kalınlıklarını önemli ölçüde arttırdıkları için binalara artı bir koruma ve yalıtım özelliği katarlar. Sadece ısı ve sese karşı yalıtım görevi görmeyip dış etkenlere karşı da binaların duvarlarını korumak gibi önemli bir rol üstlenirler.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
pazar esnafı
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Bozyazı Fotoğrafçılık
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA