GÜNCEL
Giriş Tarihi : 19-03-2021 10:19   Güncelleme : 19-03-2021 10:26

Şehit Ailelerine  Vatan İçin Minnet Ziyareti

Haber Merkezi-Anamur Protokolü, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü kapsamında Şehit Aileleri Ziyaret ettiler.

Şehit Ailelerine  Vatan İçin Minnet Ziyareti

Haber Merkezi-Anamur Protokolü, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü kapsamında Şehit Aileleri Ziyaret ettiler. Gerçekleşen şehit aileleri ziyaretine, Anamur Kaymakamı Aydın Memük, Garnizon Komutanı Albay Taner Tükel, Cumhuriyet Başsavcısı Seyfettin Ünal,  Anamur Emniyet Müdürü Ömer Engin Genç, Anamur Belediye Başkan Yardımcısı Türkan Kasapoğlu, Jandarma Komutanı Savaş Cingöz, Anamur Müftü Vekili Murat Karayiğit,  Sosyal Hizmetler Müdürü Selahattin Saydam, Anamur Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Mehmet Gülpınar katıldı.
Bu kapsamda;  Zeytin Dalı Harekatı'nda roket atarlı saldırı sonucu şehit olan Uzman Çavuş Şükrü Ünlü, Zeytin dalı harekatında şehit olan Piyade Astsubay Üstçavuş Hasan Kuş’un ailelerine ziyaret gerçekleştirildi.  Bozdoğan Mezarlığına defnedilen Şehit Piyade Astsubay Çavuş Süleyman Bal’ın şehitliği ziyaret edilerek  dualar okundu.  Yapılan ziyaretlerde şehit aileleri ile sohbet edildi, her hangi bir arzuları olup olmadığı soruldu. Şehitlerimizin ruhuna dualar okundu. Şehit aileleri ziyaret sebebiyle memnuniyetlerini dile getirdiler.