EKONOMİ
Giriş Tarihi : 26-01-2021 17:41   Güncelleme : 26-01-2021 18:28

 Seçer: “Biz Bugünler İçin Varız, Bütün Esnaflarımızın Yanındayız”

 Seçer: “Biz Bugünler İçin Varız, Bütün Esnaflarımızın Yanındayız”

Haber Merkezi-Pandemi dönemini değerlendiren Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, pandemi sürecinde Mersin ESOB ile sık sık görüştüklerini ve esnafa yapılabilecek katkıları konuştuklarını ifade ederek, “Biz bugünler için varız. Devlet bugünler için var.
Devleti oluşturan bu sistemin içerisindeki kurumlar bugünler için var. Bir dizi katkılar yapmaya çalıştık. Pandemi döneminde yine odalarımızla işbirliği yaparak birçok esnaf ailesine en azından gıda katkısı yapmak istedik ve yaptık. Bunu da son derece güzel bir organizasyonla gerçekleştirdik, çok teşekkür ediyoruz sayın başkanlarımıza. Önemli olan bu katkıların yerine ulaşması, gerçek ihtiyaç sahibine ulaşması.
Bu son derece önemli. Geçtiğimiz günlerde hem Talat Başkan, hem Veysel Başkan, hem de Aziz Başkan beni ziyaret ettiler. Vize ücretleri ile ilgili ne yapılabilir ne yapılamaz onları değerlendirdik.
Tabi sizlerden aldıkları bilgiler ışığında bu ziyareti gerçekleştirdiler. Akabinde de Meclis’e bir teklif sunduk” diye konuştu.