TANITIM
Giriş Tarihi : 30-04-2021 00:11   Güncelleme : 30-04-2021 00:11

Sarı Kırmızılı Ekibin Transfer Listesi Belli Oldu

​​​​​​​Bilindiği üzere Galatasaray'ın başarılı hocası Fatih Terim'in sözleşmesi sezon sonu bitiyor. Sözleşmesindeki opsiyonu kullanıp kullanmayacağı henüz netlik kazanmayan Terim'in çalışmalarına devam edecekmiş gibi yaptığı biliniyor.

Sarı Kırmızılı Ekibin Transfer Listesi Belli Oldu

Bilindiği üzere Galatasaray'ın başarılı hocası Fatih Terim'in sözleşmesi sezon sonu bitiyor. Sözleşmesindeki opsiyonu kullanıp kullanmayacağı henüz netlik kazanmayan Terim'in çalışmalarına devam edecekmiş gibi yaptığı biliniyor. Özellikle Mustafa Cengiz'in başkan olarak kalması durumunda yola devam etmeyeceği tahmin edilen Fatih Terim'in diğer başkan adayları tarafından seçim vaadi olarak kullanılacağı biliniyor. İşte kurt hocanın kısa kısa transfer listesi;

  • Geçirdiği ağır sakatlıkların sebebiyle Galatasaray'da bir türlü beklenen katkıyı veremeyen Emre Akbaba ile transfer görüşmelerinin sezon sonu yapılması bekleniyor. Sözleşmesi biten futbolcuyla ilgili son karar daha uygun maaş teklifine vereceği yanıta göre şekillenecek.
  • 2015-2016 sezonunun 2.devresinden itibaren sarı kırmızılı formayı terleten Norveçli futbolcu Martin Linnes'in de sözleşmesi bitiyor. Fakat Fatih Terim'in bu futbolcuyla yola devam etmek istemediği ve bu sebeple de yeni sözleşme teklif edilmeyeceği söyleniyor.
  • Asıl mevkii olan sol bek mevkiinden ziyade orta sahada göstermiş olduğu performansla adından söz ettiren ve özellikle 2019-2020 sezonunda takımın en iyi çıkış yakalayan futbolcularından bir tanesi olan Ömer Bayram'ın da sözleşmesi son buluyor. Ömer Bayram'ın maaşında iyileştirme yapılacağı ve sözleşme uzatılacağı söyleniyor.
  • Alman ekibi Leipzig'ten kiralanan Saracchi'nin de kiralama süresi sezon sonu bitiyor bu futbolcunun da bonservisi alınmayacak. Yine sözleşmesi biten Şener Özbayraklı ile sözleşme uzatılmayacak ve devre arasında geldiği Galatasaray'da tüm beğenileri toplayan MostafaMohamed'in bonservisi için çalışmalar yapılacak. Aynı zamanda son maçlarda performansı yükselen Halil Dervişoğlu'nun da bonservisi için aynı çalışmalar yapılacak.
  • Yerli transfer pazarına da önem veren Terim, Salih Uçan'ı istiyor. Galatasaray bu futbolcu için Beşiktaş ile yarışacak. Yine yerli pazardan Atakan Çankaya ve Aytaç Kara gündemde.
  • Nakit Bahis Bir dönem Kasımpaşa forması giyen ve 2019 yaz döneminde 10 milyon euro'yaAston Villa'ya transfer olan Trezeguet için de Fatih Terim oldukça ısrarcı.