GÜNCEL
Giriş Tarihi : 07-06-2021 08:39   Güncelleme : 07-06-2021 09:16

ŞANLIURFA'DA TRAFİK KAZASI: 2 ÖLÜ, 2 YARALI

Şanlıurfa’da, tamponu düşen aracı köprü üstünde park edip, tamir etmeye çalışan 2 kişi, arkadan gelen bir aracın çarpması sonucu hayatını kaybetti, 2 kişi ise ağır şekilde yaralandı..

ŞANLIURFA'DA TRAFİK KAZASI: 2 ÖLÜ, 2 YARALI

Şanlıurfa’da, tamponu düşen aracı köprü üstünde park edip, tamir etmeye çalışan 2 kişi, arkadan gelen bir aracın çarpması sonucu hayatını kaybetti, 2 kişi ise ağır şekilde yaralandı.

Kaza, akşam saatlerinde Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesinde meydana geldi. Ahmet Tepekesen kullandığı 63 VN 843 plakalı otomobilin arka tamponu, seyir halindeyken Yeşildirek Köprüsü’nün üstünde yere düştü. Herhangi bir önlem almadan otomobilden inen sürücü Ahmet Tepekesen, Muhammed El Binşi, Ahmet E. ve Mahmut T. tamponu yerine takmaya başladı. Arkadan gelen H.Ö.’nün kullandığı 34 UN 2575 plakalı otomobilin çarpması sonucu Ahmet Tepekesen, Muhammed El Binşi, Mahmut T. ve Ahmet E. yaralandı.

Yaralılar, sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından ambulanslarla Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Ahmet Tepekesen ve Muhammed El Binşi yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılmadı. İki yaralının durumunun ağır olduğu öğrenildi.