TANITIM
Giriş Tarihi : 23-02-2021 14:05   Güncelleme : 23-02-2021 14:05

Şampiyon Kim Olur?

Deniz Çoban, Mehmet Demirkol ve Ali Ece şampiyon kim olacak sorusunu yanıtladı. Futbolseverlerin oldukça merak ettiği soruya üç usta isim olasılıklarla cevap verdi. Zafer Büyükavcı üç ustadan 4 büyüklerin şampiyonluk şanslarını değerlendirmelerini istedi.

Şampiyon Kim Olur?

Deniz Çoban, Mehmet Demirkol ve Ali Ece şampiyon kim olacak sorusunu yanıtladı. Futbolseverlerin oldukça merak ettiği soruya üç usta isim olasılıklarla cevap verdi. Zafer Büyükavcı üç ustadan 4 büyüklerin şampiyonluk şanslarını değerlendirmelerini istedi.

Mehmet Demirkol Yanıtladı

Mehmet Demirkol en konvertibl takımın Beşiktaş olduğunu ama hoca olarak da Galatasaray’ın avantajlı olduğunu belirtti. Dinamobet Giriş

Fenerbahçe'nin de henüz oyun olarak pekiyi olmamasına rağmen puanının iyi olduğunu vurguladı. Trabzonspor ise tırmanışta yanıtını verdi. Kim şampiyon olur sorusuna ise usta ismin cevabı bu sene tahminde bulunmanın zor olduğu yönündeydi. Dinamobet Tv

Fenerbahçe'nin Kadro Avantajı

Mehmet Demirkol devre arasında gerçekleşen transferlerin başarılı olduğunu belirtti. Ancak Fenerbahçe'nin Mesut Özil'i transferinin ciddi fark yaratacağının altını çizdi. Demirkol, Altay'ın da başarılı performansının, Szalai'nin topa hakimiyetinin ciddi avantaj sağladığına vurgu yaptı. Demirkol açıklamalarında Erol Bulut'un süreci iyi yönettiğine, potansiyelinin çok daha fazla olduğuna ve ciddi kadro avantajı bulunduğuna yer verdi.

Fatih Terim İnanıyor

Demirkol Fatih Terim'in kazanmaya çok inançlı olduğunu ve takımı da buna inandırabildiğini vurguladı. Ayrıca Türkiye'de Fatih Terim kadar iyi bir yüzdeye sahip teknik direktörün olmadığını belirtti. Demirkol açıklamalarında Muslera'nın da avantajıyla Galatasaray'ın öne geçebileceğine yer verdi.

Sergen Yalçın Tam Konsantre

Demirkol Sergen Yalçın'ın tam konsantre olduğunu belirtti. Demirkol, Beşiktaş oyuncularının bireysel ve takım olarak hedeflerine çok iyi odaklandığının altını çizdi. Demirkol açıklamalarında Cenk'in gelişinin de Beşiktaş'a büyük katkı sağlayacağına yer verdi.

Demirkol şampiyonluk oranlarını ise şu şekilde verdi:

  • Galatasaray, Beşiktaş ve Fenerbahçe yüzde 28
  • Trabzonspor yüzde 16

Ali Ece Yanıtladı

Ali Ece üç takımın son haftalara denk girmesi durumunda Beşiktaş'ın şampiyon olma olasılığının daha fazla olduğunu belirtti. Ali Ece Fenerbahçe ve Galatasaray'ın birbirlerine kurulmuş olduğunu ve bu durumun şampiyonluk yarışında onları geride bırakabileceğini vurguladı. Ali Ece Fenerbahçe'nin kadrosunun oldukça kaliteli olduğunu ancak tam verim alamadığını açıkladı.

Ali Ece açıklamalarında Fatih Terim'in oyuncuları iyi kontrol edebildiğine ve verimi arttırdığına yer verdi. Ali Ece'nin Beşiktaş yorumu ise kadroya Cenk Tosun'un girmesinin Beşiktaş’a büyük katkı sağlayacağı yönünde. Ayrıca Ali Ece Trabzonspor'un iyi bir form yakaladığını ve Fenerbahçe maçının oldukça önemli olduğunu açıkladı. Ali Ece'nin şampiyonluk olasılıkları ise Galatasaray, Beşiktaş ve Fenerbahçe’nin yüzde 30, Trabzonspor'un ise yüzde 10 şampiyon olabileceği yönünde.

Deniz Çoban Yanıtladı

Deniz Çoban zirvedeki üç takımın da şansının eşit olduğunu ancak kalan zamanda mücadelenin saha dışında da devam edeceğini söyledi. Deniz Çoban'a göre saha dışı mücadeleyi iyi yöneten kazanacak. Deniz Çoban Fenerbahçe'nin ve Galatasaray'ın devre arası transferlerinin çok güzel olduğunu belirtti. Ayrıca Beşiktaş'ın Cenk Tosun ve Trabzonspor'un Bakasetas, Berat transferlerinin de oldukça iyi olduğunu belirtti. Deniz Çoban Galatasaray'ın ciddi bir Fatih Terim avantajı olduğunu ve takımı coşturduğunu açıkladı.

Beşiktaş'ın kaleci konusunda dezavantajı bulunduğunu belirten usta isim genel olarak takımların kadro kalitelerinin aynı olduğuna vurgu yaptı. Deniz Çoban'ın şampiyonluk oranları ise Galatasaray yüzde 30, Beşiktaş yüzde 29, Fenerbahçe yüzde 28, Trabzonspor yüzde 13 şeklinde.