TANITIM
Giriş Tarihi : 11-05-2021 14:46   Güncelleme : 11-05-2021 14:46

Samatta ve Serdar Aziz Kadro Dışı

Süper Ligde 39 hafta Sarı- Lacivertlilerin Erzurumsporu Kadıköy’de konuk ettiği müsabakada tedbir amaçlı olarak kadroda yer vermediği stoper mevkide oynayan markabet Serdar Aziz, Ankaragücü müsabakasında da kadro dışında kalacak.

Samatta ve Serdar Aziz Kadro Dışı

Süper Ligde 39 hafta Sarı- Lacivertlilerin Erzurumsporu Kadıköy’de konuk ettiği müsabakada tedbir amaçlı olarak kadroda yer vermediği stoper mevkide oynayan markabet Serdar Aziz, Ankaragücü müsabakasında da kadro dışında kalacak. Serdar, Erzurum maçından önce sosyal medyadan tüm paylaşımlarını kaldırmıştı.

Fenerbahçe camiasında dikkat çeken bir başka karar ise santrfor mevkiinde oynayan Ally Samatta kararı oldu. Tanzanyalı milli golcünün cezası ya da sakatlığı olmamasına rağmen kamp kadrosunda olmaması 'bileti kesildi' şeklinde yorumlandı. Samatta'nın Belçika ekibi Genk'e gideceği söyleniyor.

Camiada, Sarı lacivertli ekipten gidecekler sezon bitmeden şekillendi, yorumları yapıldı. Markabet giriş Sakatlığı olmayan Samatta ve geçen hafta tedbir amaçlı olarak kullanılmayan Serdar Aziz, Ankaragücü maçında kadro dışı bırakıldı. Serdar Aziz'in durumunun ciddi olmadığı ve tedbir amaçlı olarak yer almadığı belirtilmişti. Ancak deneyimli stoper, Erzurum maçından önce sosyal medyada tüm paylaşımlarını silmişti. Serdar'a Ankaragücü maçında da yer verilmemesi 'ayrılık' iddialarını daha da güçlendiriyor.