GÜNCEL
Giriş Tarihi : 06-07-2020 15:12   Güncelleme : 06-07-2020 15:15

Şahlar Aşıkooğu’ndan  Anamur İçmesuyu Özlem Paylaşımı

Mithat Ünal-Anamur’un içmesuyu projesi 40 yıldır kağıt üzerinde kalmış olmasına Akdeniz Mahalle Muhtarı Şahlar Aşıkoğlu, ilginç bir paylaşımla gündeme getirdi.

Şahlar Aşıkooğu’ndan  Anamur İçmesuyu Özlem Paylaşımı

Mithat Ünal-Anamur’un İçmesuyu Projesi 40 yıldır kağıt üzerinde kalmış olmasına Akdeniz Mahalle Muhtarı Şahlar Aşıkoğlu, ilginç bir paylaşımla gündeme getirdi. Geçmiş Belediye Başkanları’nın da sürekli prpje gündemlerinde yer alan ama bir türlü hayata geçirilemeyen Anamur Sugözü İçmesuyu projesi hakkında görüşlerini sosyal sayfasında dile getiren Akdeniz Mahalle Muhtarı Şahlar Aşıkoğlu, Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç ve Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’in birlikte hareket etmesi gerektiğine vurgu yaptı.
Sosyal Medya sayfasında Not Defteri başlıklı paylaşımında  konuyu dile getiren Aşıkoğlu, “Anamur'un Su sorunu Tarihe mi Karışıyor?” diye sorduğu açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “Toros Dağları Sugözü Otluca mevkiinden çıkan doğal kaynak suyu, Anamur İçme Suyu temin projesi (MBB) Bld. Bşk. Sn.Vahap Seçer ve Anamur Belediye Başkanı  Şehrül emin Hidayet Kılınç'n işbirliğiyle hayata geçiriliyor olması halkımızda heyecan yaratmıştır. Elbette bu büyük bir yatırımdır, bu projenin, ihalesinin yapılması, onaması, sözleşmenin en kısa sürede imzalanması, her iki başkanımızla birlikte kazma vurmak nasip olur inşallah. bu projede kimlerin emeği olacaksa, kimin hakkı olacaksa şimdiden teşekkür ederim.”