GÜNCEL
Giriş Tarihi : 22-06-2022 16:22

Sağlıklı yaşam ve beslenme konuşulacak

Alanında uzman isimler eşliğinde farklı konuları işleyen AKİŞ GYO markası Yaşam Akademisi’nin Akbatı'daki konuğu bu defa Fonksiyonel Tıp ve Beslenme Uzmanı İlker Çağlayan olacak. Çağlayan, sağlıklı yaşam ve beslenme konusundaki tecrübelerini Akbatı misafirlerine aktaracak.

Sağlıklı yaşam ve beslenme konuşulacak

Fonksiyonel Tıp ve Beslenme Uzmanı İlker Çağlayan, 23 Haziran Perşembe günü saat 14:00’da Yaşam Akademisi söyleşileri kapsamında Akbatı ziyaretçileriyle buluşacak. Yaşam Akademisi’nin yeni sezondaki ikinci söyleşisinde Çağlayan, ömür boyu uygulanabilecek sağlıklı beslenme ve egzersiz alışkanlığından bahsedecek.

İlk antrenörlük sertifikasını 20 yıl önce ACE’dan (American Council on Exercise) alan İlker Çağlayan, daha sonra ISSA (International Sports Science Association) ve PN’dan (Percision Nutrition) sporcu beslenmesi uzmanlık sertifikaları aldı. Bir yandan uzun yıllar ilaç firmaları ile çalışarak, literatür tarama ve akademik araştırma konularında kendini geliştiren Çağlayan, daha sonra Çin’e giderek bir yıl TCM (Geleneksek Çin Tıbbı) eğitimi aldı ve kendini antiaging, ilaçsız ve hastalıksız yaşam konularında geliştirdi. Çin’deki deneyimlerinden sonra yin yang felsefesini beslenmeye uyarladı, Riccon Academy’den “Holistik Beslenme Uzmanı” eğitimi aldı ve Türkiye’de sağlıklı yemekler ve atıştırmalıklar üreten bir şirket kurdu. Aynı zamanda yoga eğitmeni olan İlker Çağlayan, yaptığı çalışmalar, verdiği eğitimler ve workshoplarla insanların ömür boyu uygulayabilecekleri, sağlıklı bir beslenme ve egzersiz alışkanlığı kazanmalarını hedefliyor.

Misafirlerine, bilgiyi alanında uzman isimlerden öğrenme fırsatı sunan Yaşam Akademisi, tüm ziyaretçilerini İlker Çağlayan ile sağlıklı yaşam ve beslenme sohbetine davet ediyor. Akbatı zemin kat havuz önünde gerçekleşecek etkinliğe katılım için Akbatı mobil uygulamasına üye olup katılım kodu alınması gerekiyor. Detaylı bilgiye Akbatı mobil uygulamasından ve akbati.com’dan ulaşabilirsiniz.

Hibya Haber Ajansı

AdminAdmin